Vali Ayaz, Şehit Ailelerimizin Her Zaman Yanında Olmaya Devam Ediyor

Bayramın 1’inci, 2’nci ve 3’üncü günleri il merkezi ve ilçelerimizde yaşayan şehit ailelerimiz ve Gazilerimizi evlerinde ziyaret eden Valimiz Ayaz...devamını okuyunuz.

Vali Ayaz, Şehit Ailelerimizin Her Zaman Yanında Olmaya Devam Ediyor
24 Temmuz 2021 - 14:00 - Güncelleme: 24 Temmuz 2021 - 14:06
Valimiz Abdullah Ayaz, Kurban Bayramının 3. Gününü Şehit Aileleriyle Geçirdi

Valimiz Abdullah Ayaz, Kurban Bayramının tamamını şehit aileleri ve Gazilerimizi ziyaret ederek geçirdi.

Bayramın 1’inci, 2’nci ve 3’üncü günleri il merkezi ve ilçelerimizde yaşayan şehit ailelerimiz ve Gazilerimizi evlerinde ziyaret eden Valimiz Ayaz, şehit ailelerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyor.

Valimiz Ayaz, Kurban Bayramının 3. Günü de ilçelerimizdeki şehit ailelerini ziyaret etti. İlk olarak Ilgaz İlçemizin Çörekçiler köyüne giden Valimiz Abdullah Ayaz burada Şehit Dz. P. Asb. Üçvş. İsa Usta’nın anne ve babasını ziyaret etti. Ardından Kurşunlu ilçemizde Gazi Osman Uzun’u evinde ziyaret eden Valimiz Ayaz, buradan Çerkeş ilçemize geçti. İlçe merkezinde ikamet eden Şehit J. Er Hilmi Kaan Kayabaşı’nın ailesini ziyaret eden Valimiz Abdullah Ayaz, Çerkeş’e bağlı Karga ve Dağçukurören köylerinde ise Şehit J. Er Durali Aköz ile Şehit J. Uzm. Çvş. Cengiz Kurtkayası’nın annesi Şerife Kurtkayası’nı evlerinde ziyaret ederek Kurban Bayramlarını kutladı.

Valimiz Ayaz günün sonunda Orta ilçemizin Buğuören köyündeki Şehit J. Er. Satılmış BOYBAŞI ile Şabanözü ilçemizin Karamusa köyünde ikamet eden Şehit J. Er. Fikret Öztürk’ün ailelerini ziyaret ederek Kurban Bayramlarını kutladı.

Valimiz Abdullah Ayaz, ziyaretlerinde ailelere bir kez daha başsağlığı dileklerini iletti. Şehit ailelerimizin her zaman yanında olacağını ifade eden Valimiz Ayaz, ziyaret ettiği evlerde çocukları da ihmal etmeyerek bayram hediyesi verdi.

Ziyaretlerde şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim Tilaveti yapılarak dua edildi. Valimiz Ayaz’a bu ziyaretlerde Ilgaz Kaymakamı Osman Uğurlu, Kurşunlu Kaymakamı İlyas Öztürk, Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak, Çerkeş Kaymakamı Osman Beyazyıldız ve Orta Kaymakamı Bayram Yıldız da eşlik etti.

Bu haber 838 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ali Asgar
    2 ay önce
    Allah kendisinden razı olsun. Samimiyeti ifadesinden belli oluyor Sayın Valimizin.