Valilik'ten Emekliye Ayrılan Personele Veda

1985 Yılından bugüne kadar 33 yıldır Çankırı Valiliğinde görev yapmakta olan Arif Moğulkoç emekliye ayrıldı.

Valilik'ten Emekliye Ayrılan Personele Veda
22 Temmuz 2018 - 20:22 - Güncelleme: 22 Temmuz 2018 - 20:42

Veda

 

Düzenlenen veda yemeği ile emekliye ayrıldı.

 

Çankırı Valiliği’nde uzun yıllardır çalışan memur Arif Moğulkoç’un emekli olması dolayısıyla yemek düzenlendi.

 

Emeklilik Hayatın Hayırlı Olsun Arif Moğulkoç

 

1985 Yılından bugüne kadar 33 yıldır Çankırı Valiliğinde görev yapmakta olan Arif Moğulkoç emekliye ayrıldı.

 

Değerli memurlarımızdan Arif Moğulkoç’ emekliliğe uğurlanırken geride hoş bir seda bıraktı.

 

Yemeğe Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, Vali Yardımcısı Vekili Musa Göktaş, Valilik birim amirleri ve Valilik çalışanları katıldı. Yemek başlamadan önce bir konuşma yapan Vali Yardımcılarımız, “Beraber çalıştığımız süre zarfında bize kattıkları olan memurumuz Arif arkadaşımıza her şey için teşekkür ediyoruz. Memuriyetin en güzel taraflarından birisi çok şehir geziyorsunuz ve dostlar ediniyorsunuz. Umarız ki emekli olan arkadaşımız Arif Moğulkoç güzel bir emekli hayatı sürer” dediler.

 

Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner; yapmış olduğu konuşmada; günlük rutin yoğunluk içersinde birçok şeyin farkına varmadan yaşadıklarını belirterek yaşanılan hayatın nasıl değerlendirildiğinin, insanların bizim hakkımızda nasıl düşüncelere sahip olmalarını sağladığının, çevreyle nasıl bir diyalog oluşturulduğunun önemli olduğunu kaydetti.

 

Yapılan veda törenlerinin kurumları ayakta tutan, huzurlu, başarılı çalışmalarını sağlayan geleneklerden olduğunu ifade eden Aslaner: “Bu geleneklerin burada yaşadığını görmek gerçekten beni mutlu ediyor. İşte böyle ufak bir merasim olduğunda insanların yüzlerindeki ifadelerden bu 33 seneyi nasıl geçirdiği anlaşılıyor. Arif arkadaşımız 33 sene aynı kurumda başlayıp emekli oluyor. Esas olan budur, yani bir şekilde herkes hayatını yaşayıp tamamlıyor. Ömre sığdıracağınız şeyler bir emeklilik döneminden daha fazla. Başka şeylere de imkan tanımak lazım, o açıdan biraz da kendi hayatını yaşamak istiyor. Ona da sözümüz yok” dedi.

 

Arif Moğulkoç yaptığı konuşmasında iş yerinden emekli olmakla hayattan emekli olunmadığını aktardı.

 

Kendisi için düzenlenen veda programında bir konuşma yapan Arif Moğulkoç, uzun süredir birlikte görev yaptığı tüm çalışma arkadaşlarına hakkını helal ederek, kendilerinden de helallik istedi.

 

Konuşmaların ardından emekliye ayrılan Moğulkoç’a mesai arkadaşları tarafından hediyeleri takdim edilip hatıra fotoğrafı çektirildi.

 

Fotoğraf çekiminin ardından yemek faslına geçildi.

 

Emekliye ayrılan Moğulkoç; Bu süre içerisinde vatandaşlarımıza her türlü desteği vererek başarılı bir memuriyet ifa etmiş olup, adından söz ettirmeyi başarmış bir şahsiyet olarak unutulmayacak kişiler sayfasında yerini aldı.

 

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak “Moğulkoç’a Emeklilik hayatında ailesiyle mutlu huzurlu günler diliyoruz. Allah herkese sağlık, sıhhat içinde bir emeklilik nasip etsin, kendisini tebrik ediyoruz.

 

Devlet Memuru olmanın verdiği görev ve sorumluluklarını titizlikle 33 yıl boyunca kamuda yerine getiren Çankırı Valiliğimiz Personeli Arif Moğulkoç’un bundan sonraki hayatında sağlık ve başarılar diliyoruz. Emekliliğinin kendisi ve ailesi için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 


Bu haber 5520 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • 2 yıl önce
    Hayırlı uğurlu olsun Abiciğim. Ne mutlu sana ve darısı bizlere olsun. İşine gosterdiğin özen ve özveri, Çankırımıza verdiğin değerli katkılar için sana binlerce teşekkürler...