Personeller, Vatandaşlar Eziyetten Kurutulacaklar (Özel Haber)

ATM’lerin gerçekten çok büyük bir ihtiyaç olduğunu yıllarca yazıp çizmiştik.

Personeller, Vatandaşlar Eziyetten Kurutulacaklar (Özel Haber)
04 Nisan 2024 - 11:07 - Güncelleme: 04 Nisan 2024 - 11:16
Eziyette Son...

Haberimiz Ses Getirdi!

“Açılırsa hizmet olur, vatandaşa kolaylık olur.” Demiştik


www.haberci18.com İnternet Medya Yönetmeni Mustafa Çelik olarak, dillendirdiğimiz konu nihayet karşılık buldu.

ATM’lerin gerçekten çok büyük bir ihtiyaç olduğunu yıllarca yazıp çizmiştik.

ATM (Bankamatik Makinaları) bildirimi hakkında, haber mekezimiz ve tarafımıza iletilen mesajları aldığımız ve incelediğimizde Yeni Hükümet Konağı ve Valilik’te ATM makinalarının bulunması tüm çalışanlarımız için bir avantaj olur diye düşündüğümüzü ‘ta’ yukarılara kadar bildirdiğimizi bilmenizi isteriz.

2022- 2023 yıllarında, www.haberci18.com İnternet Medyamızda bir çok haberler yayınlayarak, “Vay Be Çankırı’yı İyi Yönettiğini Sananlar; güzel Çankırı’mızın Yeni Hükümet Konağı ve Valiliğine bir ATM’yi bile çok görüyorlar “ başlıklı haberlerimizle gündem yaratarak sorumluları eleştirmiştik.

Banka ATM’lerinin ihtiyaç olduğunu düşünerek bu özel haberimizi yıllarca sayfalarımıza taşıdık. Şehir merkezi içerisinde bulunan bankalarda en ufak bir işlem için Hükümet Konağı ve Valilik çalışanlarının, vatandaşların 3-4 Km yol gitmelerine, 3-4 Km’lik yolu geri gelmelerine gerek kalmaz, kurumlardaki işlerde uzamaz. Çünkü şubelerden yapılan işlemlerin birçoğu ATM’ler den de yapılabiliyor.” ifadelerimizi sürekli tekrarlamıştık.

Ziraat Bankasına Ait ATM Çok Yakında Hizmetinizde!

Çalışanların, vatandaşların ihtiyacını gidereceği gibi Valilik ve Hükümet Konağına gelen misafirlerin de işine yarayacak..


Kısacası bankaların ATM makinelerinin Çankırı Yeni Hükümet Konağı ve Valilik’te bulunmalı çağrılarımızı sürekli haykırıp duruyorduk. Çünkü Şehir Merkezi ile olan mesafe çok uzun ve insanlar işlerini çarşı pazara gitmeden yapabilmeli diye yetkilileri uyarıyorduk.

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Yolu üzerinde yapımı tamamlanan yeni hükümet binasında Valilik Makamı, Vali Yardımcıları, Valilik Birimlerinden İl Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü, İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü, İl Yazı İşleri Müdürlüğü, İl İdare Kurulu Müdürlüğü, İdare ve Denetim Müdürlüğü, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü, Özel Kalem Müdürlüğü, Hukuk İşleri Şube Müdürlüğü, Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü, İdari Hizmetler Şube Müdürlüğü, Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği, Açık Kapı Bürosu ve GAMER birimleri hizmet vermektedir.

Yeni hükümet binasında hizmet veren diğer kurumlar ise şunlardır: Askerlik Şubesi Başkanlığı, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, İŞKUR İl Müdürlüğü, Kadastro Müdürlüğü, Tapu Müdürlüğü, Ticaret İl Müdürlüğü (Tüketici Hakem Heyeti dâhil), Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, KUZKA Çankırı Yatırım Destek Ofisi, Askerlik Şubesi, Çankırı İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü


Hükümet Binası Yerleşkesine Acilen ATM (Bankamatik) Kurulmalıdır başlıklı özel haberimizden yola çıkarak “Bu Konuda Valimiz Mustafa Fırat Taşolar’a Güveniyoruz, Tıpkı Engelliler Asansörünün Çalışmasını Gerçekleştirdiği gibi demiştik.

Sonuç olarak talebimiz hayal gibi gözükdüyse de Allah Sayın Valimiz Mustafa Fırat Taşolar dan razı olsun personeller, vatandaşların, Çankırı, şehiriçi ve şehirdışında yaşayan okurlarımızın en önemliside sevilerek takip edilen dogru haber sitesi www.haberci18.com İnternet Medya Yönetmeni Mustafa Çelik’in hayallerini Çankırı adına gerçeğe dönüştürmüş oldu.

Sayın Valimiz Mustafa Taşolar İle Çankırı Adına, Çankırılılar Adına İnşallah Çok Güzel İşler Yapacağız


Sonuç olarak talebimiz hayal gibi gözükse de gerçek oldu. Mutuluyuz, guruluyuz. Çoğu Memur, İşçi, Müdüründen, amirinden izin alıp gün boyu çarşılarda zaman kaybetmeyecek. Başta Sayın Valim Mustfa Fırat Taşolar’a, emeği geçenlere teşekkür eder, hürmetlerimi sunarım.

Bu haber 3316 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Çankırı Sevdalısı
  1 ay önce
  Devlet hastanesinde doktor kalmadı. İdareciler yetersiz ve beceriksiz. Giden doktorun yerine yenisi gelmiyor. Ultrason randevuları 6 ay sonraya veriliyor. Bundan özel hastane rant sağlıyor. Acaba bilerek mi yönlendiriliyor. Çoğu branşlar tek doktor ile hizmet veriyor. İl sağlık yönetimi ise uyuyormuş gibi yapıyor. Bunu da haber yapın.
 • Musa Kaya
  1 ay önce
  Lastika fabrikası ve diğer bazı kurumların promosyon ihalesini alan Qnb nin Atm si yok. Şube hariç hiç bir yerde atm si yok. İlginç