Çankırı Valisi Ayaz Covid-19 Denetimlerine Hız Kesmeden Devam Ediyor

İlimiz genelinde 18 ekiple yapılan denetimler kapsamında vatandaş ve esnaflara Covid-19 pandemisi sürecinde uymaları gereken kurallar hatırlatıldı.

Çankırı Valisi Ayaz Covid-19 Denetimlerine Hız Kesmeden Devam Ediyor
18 Ekim 2020 - 09:51 - Güncelleme: 18 Ekim 2020 - 15:58

Devam Ediyor

İçerisinde bulunulan kontrollü sosyal hayat döneminde temel prensipler olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra tüm iş kolları ve yaşam alanları için belirlenen tedbirlere uyulması salgınla mücadelenin başarısı açısından büyük önem arz ettiği vurgulandı.

‘Sağlık İçin Hepimiz İçin’ Mottosuyla Başlatılan Covid-19 Denetimleri Hız Kesmeden Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığı tarafından ülkemiz genelinde ‘Sağlık İçin Hepimiz İçin’ sloganıyla başlatılan Covid-19 denetimleri hız kesmeden devam ediyor.

Valimiz Abdullah Ayaz, denetimlere katılarak vatandaşlara maske, mesafe, temizlik uyarısı yaptı. İlimiz genelinde 18 ekiple yapılan denetimler kapsamında vatandaş ve esnaflara Covid-19 pandemisi sürecinde uymaları gereken kurallar hatırlatıldı.

Vatandaşlardan bu süreçte biraz daha sabır beklediklerini ifade eden Valimiz Abdullah Ayaz, bir süre daha tedbirlere sıkı sıkıya uymak gerektiğini vurguladı. Koronavirüs salgınını yenmek ve ilimizdeki vaka sayısını en aza indirmek için çabaladıklarını belirten Valimiz Ayaz, “Sağlık en büyük önceliğimiz. Biz arkadaşlarımızla elimizden geleni yapıyoruz. Vatandaşlarımız da kurallara uyup bize destek olursa çok mutlu oluruz. İnşallah hep beraber güzel günlere ulaşacağız” diye konuştu.


Valimiz Abdullah Ayaz Kore Gazimiz Mustafa Koreli ağabeyimiz ile sohbet ederken


 


Bu haber 2914 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Dertli
    3 gün önce
    Allah rızası için Hastaneye de gelin, hastaları çalışanları dinleyin, bu makamlar bir daha nasip olmaz, vakit varken, devletin kuruşu gözetiliyor mu? İdareciler nelerle uğraşıyor yerinde görün değerlendirin, Allah yardımcınız olsun. Bu şehirde işiniz çok zor.