Reklamı Geç

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğünce Yapılan Uygulamada 2 Adet Tüfek Ele Geçirildi

Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Motosikletli Polis Timler Amirliği ekiplerimizce yapılan kontrollerde; 1 Adet Av Tüfeği ve 31 adet fişek ayrıca Motosikletli Polis Timler Amirliği ve Resmi Ekipler Amirliğince yapılan uygulamada 1 Adet Av Tüfeği ve 13 adet fişek...devamını okuyunuz.

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğünce Yapılan Uygulamada 2 Adet Tüfek Ele Geçirildi
21 Ekim 2020 - 19:01 - Güncelleme: 22 Ekim 2020 - 08:56

Basın Bülteni

Genel asayişin ve kamu düzeninin devamının sağlanması amacıyla, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla, her zaman ve her yerde güvenlik güçlerimizin varlığını vatandaşa hissettirecek alanda görünür olması amacıyla başta asayiş, terör ve narkotik olayları olmak üzere suç işleme amacındakilerin caydırılması, aranan şahısların yakalanması varsa suç delillerinin ele geçirilmesi amacıyla önleyici kolluk faaliyetleri önemli yer tutmaktadır.

Bu anlayış ve bilinç içerisinde ilimizde yaptığımız çalışmalar neticesinde, Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Motosikletli Polis Timler Amirliği ekiplerimizce yapılan kontrollerde; 1 Adet Av Tüfeği ve 31 adet fişek ayrıca Motosikletli Polis Timler Amirliği ve Resmi Ekipler Amirliğince yapılan uygulamada 1 Adet Av Tüfeği ve 13 adet fişek ele geçirilmiştir. Konu ile ilgili 2 şahsa idari ve adli işlem yapılmak üzere Yenimahalle Şehit Nurettin Cinsoy Polis Merkezi Amirliğine teslim edilmiştir.

Vatandaşlarımızın huzur ve güven ortamı içerisinde, genel asayiş ve kamu düzeninin devamı amacıyla önleyici ve adli kolluk tedbirleri kapsamında suç ve suçluyla mücadele ilkesi çerçevesinde çalışmalar devam etmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 


Bu haber 3131 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Reklamı Geç