Vatandaştan Protesto

Admin Mustfa Çelik "Gençliğin kıymetini ihtiyarlar, huzurun kıymetini huzursuzlar, sağlığın kıymetini hastalar, hayatın kıymetini ölüler bilir." diyerek Çankırı Devlet Hastanesini yine sayfalarına taşıdı.

Vatandaştan Protesto
09 Ocak 2019 - 14:30 - Güncelleme: 09 Ocak 2019 - 14:50

Çankırı Devlet Hastanesinde cihazlar arızalımı acaba?

 

B.M., adlı vatandaş Çankırı Devlet Hastanesinde yaşananlara isyan etti.

 

Çankırı Devlet Hastanesinde Labaratuvar ve Diğer Cihazlarının arızalı olması hastaları mağdur ediyor.

 

B.M., “Bugün Devlet Hastanesine Dahiliye Servisine gittim. Tomografi çektirdim, doktora sonuç göstermek için geldim. Doktor tomografi raporunun 10 gün sonra çıkacağını, 10 gün sonra tekrar gelmemi söyledi. Yani diyor ki 10 gün kıvran, kıvran, kıvran......”

 

B.M., şu ifadelere de yer verdi.

 

Bir vatandaş olarak soruyorum “Karatekin Hastanesinde 3 saatte verilen tomografi raporu neden Çankırı Devlet Hastanesinde 10 gün sonra veriliyor... Bunun izahını kim açıklayacak, soruma cevap arıyorum diyerek yetkilileri göreve davet ettiğini vurguladı.

 

Çankırı Devlet Hastanesinde ki sorunların bir an önce çözülmesini isteyen vatandaş bu açıklamalarıyla “Konularla ilgilenmediklerine inandıkları ‘Sağlık İl Müdürlüğünü, Çankırı Devlet Hastanesi idarecilerini, Valiliği, Milletvekillerini, tüm siyasi parti il-ilçe başkanlarını, STK ları, yetkili yetkisiz herkesi protesto etiklerini açıklayarak Cenab-ı Allah Çankırı ve Çankırılıların, hasta kullarının yar ve yardımcısı olsun temennilerinde bulunarak açıklamalarına son verdi.

 

Çankırı halkı Hastane yetkililerinden cihazlarla ilgili açıklama bekliyor.

 

Cumhurbaşkanımıza, Meclis Başkanımıza, Sağlık Bakanımıza Sesleniyoruz!

 

“Değerli Büyüklerim Ne Olur Gözlerinizi Çankırı’ya Çevirin, Çankırı’daki Halk Sağlığına Verilen Değeri Yerinde Görün”

 

Yeter Artık

 

Hani bir atasözü var ya. Körler, sağırlar birbirini ağırlar. İşte bu Çankırı’nın içler acısı hali.

 

Hakkı, hukuku, adaleti, temiz ve doğru bilgiyi kitlelere yaymak/ulaştırmak şerefimizdir. Bundan kimse rahatsız olmasın. Bu memlekette kim nereye ve nasıl adım atıyor hepsini biliyor ve takip ediyoruz.

 

www.haberci18.com İnternet Medyası Olarak Şehitler, Yaranlar Diyarı Çankırı’mıza Şehir Hastanesi Kazandıralım Diye Yola Çıktık, çok haberler Yaptık Ne Acıdır ki Onda Bile Eleştirildik, Tehdit Edildik!

 

Herşey Çankırı'nın Menfaati İçin

 

Sonuçta yılmadık, yıldırdık, korkmadık, korkutmaya devam ediyoruz.

 

Şunu unutmayın ki www.haberci18.com İnternet Medyası olarak yaptığımız her haberimiz müşteki konumundadır. Her ihbarımız, haberimiz kurumlarca ilgi duyarak resmiyet kazanmaktadır.

 

Kendi adımıza konuşuyoruz “Biz bitmeyen bir maratonun daima son 100 metresini koşan yarışçılarız. Rica ediyorum, “Şu hastane sorunu üzerine gitmenizi istiyorum, hastane olan yerlere şehir hastaneleri yapılıyor bizim Çankırı’da ise hastane hastaların üzerine yıkılacak.

 

Yeni hastaneden de vaz geçtik, eski hastane varsın kaysın, çatlasın ondanda vaz geçtik. Yeter ki eski hastanemizin içini ihtiyaç duyulan tabiplerle, cihazlarla doldurun. 

 

Gençliğin kıymetini ihtiyarlar, huzurun kıymetini huzursuzlar, sağlığın kıymetini hastalar, hayatın kıymetini ölüler bilir.

Bu haber 4734 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Mehmet UYKUCU
  2 yıl önce
  Siz gidin büyük şehirlerde tedavi olun bakalım bu gün git yarın gel muhabbetini kalabilecek yeriniz varsa eyvallah yoksa paranızda çözüm değil rezil rüsva olmanızda bu işin cabası.
 • Misafir
  2 yıl önce
  Yapma Erol
 • EROL KAYA
  2 yıl önce
  Arızalı olan cihaz yoktur görüntüleme merkezinde. tomografiler aynı gün çekiliyor hasta.görüntüler aynı anda doktor bilgisayarına gitmektedir.rapor ise 3 iş günü sonucun da hizmet alımı ile gerçekleşmektedir.görüntüleme merkezinde herhangi bir aksaklık söz konusu değildir. arıza olduğunda ise tüm cihazlara aynı anda bakım anlaşmaları olan firmalar müdahale etmektedir. Emar, Tomografi ,röntgen, skopi ,ultrasyon ve mamografide sıkıntı yoktur cihazlar çalışır durumdadır bilgilerinize. EROL KAYA