Abdullah Aslaner'in Veda Mesajı

Abdullah Aslaner, "Zerre-i miskal kadar hakkım varsa helal ediyorum. Çankırılı hemşehrilerimin de haklarını helal etmeleri temennisiyle arz-ı veda ediyorum." dedi.

Abdullah Aslaner'in Veda Mesajı
16 Eylül 2021 - 17:46 - Güncelleme: 16 Eylül 2021 - 17:57
Veda Mesajı

Mülki İdare Amirleri kararnamesiyle İlimiz Vali Yardımcısı iken Mersin'in Silifke ilçesi Kaymakamlığına atanan Sn. Abdullah Aslaner'in veda mesajıdır:

Saygıdeğer Çankırılılar, değerli mesai arkadaşlarım; 6 Nisan 2017 de başlayan Çankırı Vali Yardımcılığı vazifem 14 Eylül 2021 günü sona erdi. 

Dört buçuk yıllık hizmet süresi içerisinde tüm mesaimi Çankırılılara hasretme gayreti içerisinde oldum. Bunda muvaffak olabildiysem ne mutlu bana. Bu süre içerisinde birlikte çalışma şerefine nail olduğum başta sayın valilerim olmak üzere; milletvekillerimize, garnizon komutanlarımıza, belediye başkanlarımıza, cumhuriyet başsavcılarımıza, rektörlerimize ve her kademedeki mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

İlk günden bu güne bana kucağını açan ve ekmeğini paylaşan tüm Çankırılılara gönülden teşekkür ediyorum.

Zerre-i miskal kadar hakkım varsa helal ediyorum. Çankırılı hemşehrilerimin de haklarını helal etmeleri temennisiyle arz-ı veda ediyorum.

Abdullah Aslaner

Bu haber 1709 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum