Çayyolu Elektrikçi hosting PUBG Mobile UC Satın Al Seo Paketleri

Sevim Gamzeli Vefat Etti

Cenazesi 25 Eylül 2023 Pazartesi günü Ahmet Yesevi Camii’nde Öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazı sonrası Sarıbaba aile mezarlığında defnedilecektir.

Sevim Gamzeli Vefat Etti
24 Eylül 2023 - 13:02 - Güncelleme: 25 Eylül 2023 - 15:28
www.haberci18.com İnternet Medyası olarak, Şehrimizin köklü ailelerinden, ilimiz esnaflarından (merhum) Salih Zeki Gamzeli ağabeyimizin eşi, Çankırı Ziraat Odası Başkanı Nejat Gamzeli, Hasan, Mustafa Gamzeli’nin anneleri Sevim Gamzeli hanımefendinin vefat ettiğini derin üzüntü ile öğrendik.

Gamzeli Ailesinin Acı Günü

İnna lillah ve inna ileyhi raciun (biz Allah’tan geldik ve dönüşümüz yine o'nadır.) (Bakara-156)


Merhumenin Cenazesi 25 Eylül 2023 Pazartesi günü Ahmet Yesevi Camii’nde Öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazı sonrası Sarıbaba aile mezarlığında defnedilecektir.

Cenâb-ı Hakk'ın Sonsuz Rahmeti Üzerine Olsun

www.haberci18.com İnternet Medyası yazı ailesi olarak, “Gönlünüzdeki üzüntü, keder bizimde gönlümüzün en derin yerindedir. Merhume Sevim Gamzeli  büyüğümüze Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine, başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Mekânı cennet, kabri nur, Peygamber efendimize komşu olsun İnşallah. Amin.”

Toprağa Verildi


Çankırı Ziraat Odası Başkanı Nejat Gamzeli'nin annesi Sevim Gamzeli (89) toprağa verildi.

Merhumenin cenazesi öğle namazına müteakiben Ahmet Yesevi Camii’nden alınarak Çankırı Merkez Sarıbaba aile kabristanına defnedildi.

Cenaze namazına Vali Mustafa Fırat Taşolar, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, kurum müdürleri, siyasi parti ve STK temsilcileri, iş insanları, Gamzeli ailesi ve yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Merhume Sevim Gamzeli'ye Allah'tan rahmet Gamzeli ailesine başsağlığı dileriz.

 
Bu haber 5112 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Semih Darendeli
  9 ay önce
  Allah rahmet eylesin.Gamzeli ailesinin başı sağolsun.
 • İbrahim BAYRAK
  9 ay önce
  Ulu Tanrım rahmet etsin. Mezarına nurlar yağsın. Nur içinde yatsın. Mustafa Gamzeli ve ailesine, Hasan Gamzeli ve ailesine,Nejat Gamzeli ve ailesine ve tüm Gamzeli ailelerine başsağlığı dileriz.Geride kalanlara sağlıklı yaşam dileriz. Perihan - İbrahim BAYRAK