Suzan Korkmaz Hanımefendi Vefat Etti

Bartın Kadostro Müdürlüğü’nden (emekli) Osman Korkmaz ağabeyimizin eşi, Okay ve Yeliz Korkmaz’ın anneleri, Suzan Korkmaz hakka yürüdü.

Suzan Korkmaz Hanımefendi Vefat Etti
03 Ekim 2023 - 02:25 - Güncelleme: 03 Ekim 2023 - 09:11
Suzan Korkmaz Hanımefendi Tedavi Gördüğü Ankara'da Hayatını Kaybetti

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak, Şehrimiz eşraflarından, Abdulhalik Renda Mahallesi sakinlerinden, Bartın Kadostro Müdürlüğü’nden (emekli) Osman Korkmaz ağabeyimizin eşi, Okay ve Yeliz Korkmaz’ın anneleri, Çankırı’nın köklü ailelerinden (merhum) Ahmet Uçman, (merhume) Şükrüye Uçman’ın kızları, Mahmure ve Necla hanımefendilerin kardeşleri, Belgin Çivitçioğlu’nun ablası Suzan Korkmaz hanımefendinin vefat ettiğini derin üzüntü ile öğrendik.

Korkmaz Ailesinin Acı Günü

İnna lillah ve inna ileyhi raciun (biz Allah’tan geldik ve dönüşümüz yine o'nadır.) (Bakara-156)

Merhumenin Cenazesi 03 Ekim
2023 Salı günü Çankırı Sultan Süleyman (Büyük Camii’nde) Öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazı sonrası Sarıbaba aile mezarlığında defnedilecektir.

Cenâb-ı Hakk'ın Sonsuz Rahmeti Üzerine Olsun

www.haberci18.com İnternet Medyası yazı ailesi olarak, “Gönlünüzdeki üzüntü, keder bizimde gönlümüzün en derin yerindedir. Merhume Suzan Korkmaz büyüğümüze Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine, başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Mekânı cennet, kabri nur, Peygamber efendimize komşu olsun İnşallah. Amin.”

Bu haber 6386 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum