Meslektaşımız Harun Yüksel Vefat Etti

Anadolu'ya Tercüman Gazetesi İmtiyaz Sahibi meslektaşımız Harun Yüksel (69) vefat etti.

Meslektaşımız Harun Yüksel Vefat Etti
14 Ekim 2023 - 09:58 - Güncelleme: 14 Ekim 2023 - 15:53

Çankırı'da 5 yıldır yayın yapan Anadolu'ya Tercüman gazetesi sahibi Harun Yüksel dün akşam saat 23.00 civarında evinde rahatsızlanarak Çankırı Devlet Hastanesi Acil Servisine müracaat etti.

Akciğerlerinden sorun yaşayan Yüksel gece saat 02:00'da hayata gözlerini yumdu.

Evli ve 4 çocuk babası olan Yüksel, Kırıkkale Nur Camii'nde İkindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacağı bildirildi.

Harun Yüksel Vefat Etti

Komşumuz Kırıkkale ili eşraflarından Harun Yüksel
vefat etmiştir.

Yüksel Ailesinin Acı Günü

İnna lillah ve inna ileyhi raciun (biz Allah’tan geldik ve dönüşümüz yine o'nadır.) (Bakara-156)

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak, Şehrimiz sakinlerinden Çankırı’da yayın hayatını sürdüren Anadolu’ya Tercüman Gazetesi sahibi, 1954 doğumlu Harun Yüksel’in vefat ettiğini derin üzüntü ile öğrendik.

Merhumun Cenazesi 14.10.2023 Cumartesi günü Kırıkkale Nur Camii’nde ikindi namazından sonra kılınacak cenaze namazından sonra Kırıkkale Merkez aile mezarlığında toprağa verilecektir.

Cenâb-ı Hakk'ın Sonsuz Rahmeti Üzerine Olsun

www.haberci18.com İnternet Medyası yazı ailesi olarak, “Gönlünüzdeki üzüntü, keder bizimde gönlümüzün en derin yerindedir. Merhum Harun Yüksel büyüğümüze Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine, başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Mekânı cennet, kabri nur, Peygamber efendimize komşu olsun İnşallah. Amin.”


Bu haber 5123 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum