Servet Kozan Hanımefendi Vefat Etti

Korgun İlçe Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Kozan’ın annesi Servet Kozan hanımefendinin vefat ettiğini derin üzüntü ile öğrendik.

Servet Kozan Hanımefendi Vefat Etti
21 Ekim 2023 - 10:16 - Güncelleme: 21 Ekim 2023 - 10:21
Acı kaybımız: Uzun süredir yaşlılığa bağlı hastalıklar nedeni ile Ankara’da bir hastanede tedavi gören; Korgun Belediye Başkan Hasan Hüseyin Kozan’ın annesi Servet Kozan hanımefendi Hakk'ın Rahmetine kavuşmuştur.

Kozan Ailesinin Acı Günü

İnna lillah ve inna ileyhi raciun (biz Allah’tan geldik ve dönüşümüz yine o'nadır.) (Bakara-156)

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak, Şehrimiz Korgun İlçesi sakinlerinden, Korgun İlçe Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Kozan’ın annesi Servet Kozan hanımefendinin vefat ettiğini derin üzüntü ile öğrendik.

Merhumenin Cenazesi 21.10.2023 Cumartesi günü Kogun Merkez Camii’nde Öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazı ardından İlçe aile mezarlığında toprağa verilecektir.

Cenâb-ı Hakk'ın Sonsuz Rahmeti Üzerine Olsun

www.haberci18.com İnternet Medyası yazı ailesi olarak, “Gönlünüzdeki üzüntü, keder bizimde gönlümüzün en derin yerindedir. Merhume Servet Kozan büyüğümüze Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine, başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Mekânı cennet, kabri nur, Peygamber efendimize komşu olsun İnşallah. Amin.”

Bu haber 3402 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum