Petek Ovacıklı Hanımefendi Vefat Etti

TCDDY Makinisti (merhum) Ahmet Ovacıklı’nın eşi, Emine Türkmen, Hüseyin, Abdülkadir ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Muharrem Ovacıklı’nın anneleri 1950 doğumlu Petek Ovacıklı hanımefendi hakka yürüdü.

Petek Ovacıklı Hanımefendi Vefat Etti
04 Kasım 2023 - 21:37 - Güncelleme: 04 Kasım 2023 - 21:41
Acı kaybımız: İl Kültür ve Turizm Müdürü Muharrem Ovacıklı’nın kıymetli annesi Petek Ovacıklı hanımefendi Hakk'ın Rahmetine kavuşmuştur.

Ovacıklı Ailesinin Acı Günü

İnna lillah ve inna ileyhi raciun (biz Allah’tan geldik ve dönüşümüz yine o'nadır.) (Bakara-156)

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak, Şehrimiz sakinlerinden, TCDDY Makinisti (merhum) Ahmet Ovacıklı’nın eşi, Emine Türkmen, Hüseyin, Abdülkadir ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Muharrem Ovacıklı’nın anneleri 1950 doğumlu Petek Ovacıklı hanımefendinin vefat ettiğini derin üzüntü ile öğrendik.

Merhumenin Cenazesi 05.11.2023 Pazar günü Ahmet Yesevi Camii’nde Öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazı ardından Sarıbaba aile mezarlığında toprağa verilecektir.

Cenâb-ı Hakk'ın Sonsuz Rahmeti Üzerine Olsun

www.haberci18.com İnternet Medyası yazı ailesi olarak, “Gönlünüzdeki üzüntü, keder bizimde gönlümüzün en derin yerindedir. Merhume Petek Ovacıklı büyüğümüze Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine, başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Mekânı cennet, kabri nur, Peygamber efendimize komşu olsun İnşallah. Amin.”

Bu haber 5829 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ARİF YÜKSEL
    3 ay önce
    Allah rahmet eylesin. Kederli Ailesine baş sağlığı diliyorum. Mekanı Cennet olsun inşallah.