Mali Hizmetler Müdürü Mustafa Kemal Alakır Vefat Etti

Çankırı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Mustafa Kemal Alakır’ın dün akşam evinde geçirdiği kalp krizi sonucu vefat ettiğini...devamını okuyunuz.

Mali Hizmetler Müdürü Mustafa Kemal Alakır Vefat Etti
17 Kasım 2023 - 12:57 - Güncelleme: 17 Kasım 2023 - 14:04
Çankırı Belediyesi Ailesinini Üzen Ölüm Haberi

Mustafa Kemal Alakır Hayatını Kaybetti


Acı kaybımız: Çankırı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Mustafa Kemal Alakır geçirmiş olduğu ani kalp krizi sonucu hayata gözlerini yumdu.

Alakır Ailesinin Acı Günü

İnna lillah ve inna ileyhi raciun (biz Allah’tan geldik ve dönüşümüz yine o'nadır.) (Bakara-156)

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak, Şehrimiz Kurşunlu İlçesi sakinlerinden, Çankırı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Mustafa Kemal Alakır’ın dün akşam evinde geçirdiği kalp krizi sonucu vefat ettiğini; kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumuna gönderildiğini derin üzüntü ile öğrendik.

Merhumun Cenazesi 18.11.2023 Cumartesi günü Ahmet Yesevi Camii’nde, Öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazı ardından Sarıbaba aile mezarlığında toprağa verilecektir.

Cenâb-ı Hakk'ın Sonsuz Rahmeti Üzerine Olsun

www.haberci18.com İnternet Medyası yazı ailesi olarak, “Gönlünüzdeki üzüntü, keder bizimde gönlümüzün en derin yerindedir. Merhum Müdürümüz Mustafa Kemal Alakır’a Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine, başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Mekânı cennet, kabri nur, Peygamber efendimize komşu olsun İnşallah. Amin.”

Bu haber 4673 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Tuncay Hoca
  6 ay önce
  Çok değerli, kıymetli bir kardeşimizdi. Vefatını teessürle öğrenmiş bulunuyorum. Rabbim rahmeti ile muamele etsin, razı olduğu kulları zümresine nail eylesin inşallah. Ailesi ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Selam ve dua ile...
 • Yakup Manici
  6 ay önce
  Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun sevenlerinin başı sağ olsun