Mustafa Kemal Bayraktar Vefat Etti

Mehmet Bayraktar’ın kardeşi, Petrol İstasyonu çalışanı Mustafa Kemal Bayraktar hayatını kaybetti.

Mustafa Kemal Bayraktar Vefat Etti
22 Ocak 2024 - 15:14 - Güncelleme: 23 Ocak 2024 - 19:11
Acı kaybımız: İlimiz sakinlerinden Yaran sazediyelerinden, Halk Eğitim Merkezinden emekli Mehmet Bayraktar’ın kardeşi, Petrol İstasyonu çalışanı Mustafa Kemal Bayraktar vefat etmiştir.

Bayraktar
Ailesinin Acı Günü

İnna lillah ve inna ileyhi raciun (biz Allah’tan geldik ve dönüşümüz yine o'nadır.) (Bakara-156)


www.haberci18.com İnternet Medyası olarak, şehrimizin sevilen simalarından 
Mehmet Bayraktar, Fatma Bayraktar Saygı’nın kardeşi, Köy Hizmetlerinden emekli şube müdürü Hasan Saygın’ın kayınbiraderi, Belediyede çalışan Hüseyin Bayraktar’ın amcası, Bakırcı esnaflarından (merhum) Hüseyin Bayraktar’ın oğlu, Petrol İstasyonu çalışanı 1971 doğumlu Mustafa Kemal Bayraktar’ın hayata gözlerini kapattığını derin üzüntü ile öğrendik.

Merhumun, Cenazesi 23. 01.2024 Salı günü Öğle Namazını Müteakip Büyük Camii’nde kılınacak cenaze namazı ardından Sarıbaba aile mezarlığında toprağa verilecektir.

Cenâb-ı Hakk'ın Sonsuz Rahmeti Üzerine Olsun


www.haberci18.com İnternet Medyası yazı ailesi olarak, “Gönlünüzdeki üzüntü, keder bizimde gönlümüzün en derin yerindedir. Merhum Mustafa Kemal Bayraktar kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Mekânı cennet, kabri nur, Peygamber efendimize komşu olsun İnşallah. Amin.”

Bu haber 9887 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Tuncay Hoca
  2 ay önce
  Rabbim rahmeti ile muamele eylesin inşallah. Ailesi ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Selam ve dua ile...
 • M.Şamasas
  2 ay önce
  Çok üzüldüm, mekanı cennet olsun. Ailesine sabırlar diliyorum. Çok genç.
 • Hüseyin Hüsnü Atılgan
  2 ay önce
  Mustafa Kemal kardeşimize Rabbimden rahmet diliyor, Başta Mehmet Bayraktar abime, sevenleri ve yakınlarına sabr-ı cemil diliyorum. Mekanı Cennet olsun inşallah.
 • Semih Darendeli
  2 ay önce
  Allah rahmet eylesin.