Hüsnü Ünal Vefat Etti

Şehrimizin sevilen simalarından İş insanı Alpay Ünal ve Özlen hanım’ın babaları Çankırı Ticaret Borsası'nın uzun yıllar başkanlığını yapan, Yapraklı İlçesi Şeyh Osman köyü eşraflarından olan Hüsnü Ünal Hayatını kaybetti.

Hüsnü Ünal Vefat Etti
07 Şubat 2024 - 09:32 - Güncelleme: 07 Şubat 2024 - 09:37
Acı kaybımız: İlimiz sakinlerinden, Yapraklı İlçesi Şeyh Osman köyü eşraflarından, Uzun süre Çankırı Ticaret Borsası Başkanlığı görevinde bulunan, 4 dönem de TOBB'a bağlı Umumi Mağazalar Türk A.Ş (UMAT) Başkanlığı görevlerinde bulunan iş insanı Hüsnü Ünal 07.02.2024 Çarşamba günü sabaha karşı Ankara'daki evinde vefat etmiştir.

Ünal Ailesinin Acı Günü

İnna lillah ve inna ileyhi raciun (biz Allah’tan geldik ve dönüşümüz yine o'nadır.) (Bakara-156)

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak, şehrimizin sevilen simalarından İş insanı Alpay Ünal ve Özlen hanım’ın babaları Çankırı Ticaret Borsası'nın uzun yıllar başkanlığını yapan, TOBB'a bağlı Umumi Mağazalar Türk A.Ş Yönetim Kurulu Başkanlığını 4 dönem başarıyla sürdüren iş insanı 1945 doğumlu Hüsnü Ünal’ın hayata gözlerini kapattığını derin üzüntü ile öğrendik.

Merhumun Cenazesi 07.02.2024 Çarşamba günü Ankara/Yenimahalle'deki Karşıyaka Mezarlığı Camiinde kılınacak İkindi namazına müteakiben Karşıyaka Mezarlığı'na toprağa verilecektir.

Cenâb-ı Hakk'ın Sonsuz Rahmeti Üzerine Olsun

www.haberci18.com İnternet Medyası yazı ailesi olarak, “Gönlünüzdeki üzüntü, keder bizimde gönlümüzün en derin yerindedir. Merhum Hüsnü Ünal beye Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Mekânı cennet, kabri nur, Peygamber efendimize komşu olsun İnşallah. Amin.”

Bu haber 6277 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Turgut Gönen
  2 ay önce
  Allah Rahmet eylesin mekanı cennet olsun değerli insandı Rabbim kederli ailesine ve sevdiklerine sabırlar versin
 • Mehmet Taşdelen
  3 ay önce
  Rabbim rahmet eylesin mekanı cennet olsun
 • Semih Darendeli
  3 ay önce
  Allah rahmet eylesin. Ünal ailesinin başısağolsun.
 • Tuncay Hoca
  3 ay önce
  'Her nefis ölümü tadacaktır ve muhakkak yine bize döndürüleceksiniz'. Ankebut 57. Hüsnü Ünal Ağabeyime Rabbimden rahmeti ile muamele etmesini diliyorum. Ailesi ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Selam ve dua ile...