Köy Hizmetlerinden Emekli Rıfat Yücelen Vefat Etti

emekli manav esnaflarından Ahmet Yücelen ağabeyimizin oğlu, Alva köyü eşraflarından, (merhum) Hasan Yüzdemir amcamızın damadı Köy Hizmetlerinden emekli Rıfat Yücelen hayatını kaybetti.

Köy Hizmetlerinden Emekli Rıfat Yücelen Vefat Etti
16 Şubat 2024 - 00:22 - Güncelleme: 16 Şubat 2024 - 00:27
Acı kaybımız: İlimiz sakinlerinden, Rifat Yücelen vefat etmiştir.

Yücelen Ailesinin Acı Günü

İnna lillah ve inna ileyhi raciun (biz Allah’tan geldik ve dönüşümüz yine o'nadır.) (Bakara-156)

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak, şehrimizin sevilen simalarından emekli manav esnaflarından Ahmet Yücelen ağabeyimizin oğlu, Alva köyü eşraflarından, (merhum) Hasan Yüzdemir amcamızın damadı Köy Hizmetlerinden emekli Rıfat Yücelen kardeşimizin hayata gözlerini kapattığını derin üzüntü ile öğrendik.

Merhumun Cenazesi 16.02.2024 Cuma günü Cuma Namazını Müteakip Ahmet Yesevi Camii’nde kılınacak cenaze namazı ardından Sarıbaba aile mezarlığında toprağa verilecektir.

Cenâb-ı Hakk'ın Sonsuz Rahmeti Üzerine Olsun

www.haberci18.com İnternet Medyası yazı ailesi olarak, “Gönlünüzdeki üzüntü, keder bizimde gönlümüzün en derin yerindedir. Merhum Rıfat Yücelen kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Mekânı cennet, kabri nur, Peygamber efendimize komşu olsun İnşallah. Amin.”

Bu haber 5391 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Mustafa Köse
  1 ay önce
  Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
 • Mesai Arkadaşı
  1 ay önce
  Cenabı Hak Üç aylar Hürmetine Rahmet ve Merhametiyle Muamelede Bulunduğu Kullarından Eylesin. Kaliteli bir insandı. İyi bildirdik denmesi ne kadar güzel bir şey değil mi. İyi bilirdik abimizi.
 • İsmail ATAKUL
  1 ay önce
  Rıfat kardeşimizi Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olur inşallah. Allah yakınlarına sabır versin.