Hacı Mahmut Çelik Ve Eşi Hacı Ayşe Çelik 9 Gün Arayla Vefat Ettiler

Çankırı Merkez Değim Köyü sakinlerinden Selman ve Salim Çelik’in baba ve annesi, AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik Bey'in amca ve yengesi hakka yürüdüler.

Hacı Mahmut Çelik Ve Eşi Hacı Ayşe Çelik 9 Gün Arayla Vefat Ettiler
09 Ocak 2022 - 15:10 - Güncelleme: 09 Ocak 2022 - 15:21
İnna Lillahi ve İnna İleyhi Raciun (Biz Allah’tan geldik ve yine Allah’a dönüyoruz.)

Çelik Ailesinin Acı Günü

9 Günde İki Cenaze

Merkez Değim köyü eşraflarından, Adalet Ve Kalkınma Partisi Çankırı İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik bey amcası Hacı Mahmut, yengesi Ayşe Çelik’i kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyor.

Çankırı Merkez Değim Köyü sakinlerinden Selman ve Salim Çelik’in babaları Hacı Mahmut Çelik 31.12.2021 Cuma günü İstanbul/Kartal da vefat etmişti. Cenazesi aynı gün İstanbul/Kartal aile mezarlığına defnedilmişti.

09.01 2022 Pazar günü de (Merhum) Hacı Mahmut Çelik amcamızın eşi Ayşe Çelik’in vefat ettiği haberini derin bir teessürle öğrenmiş bulunmaktayız.

Geçtiğimiz haftalarda amcasının cenaze merasimine katılan AK Parti Çankırı İl Başkanı Abdulkadir Çelik Bey 09.01 2022 Pazar günü yengesinin cenaze merasimine katılmak için sabah saatlerinde İstanbul istikametine doğru yola çıktığını; gerçekleştirdiğimiz telefon görüşmesi ile öğrendik.

Merhume Hacı Ayşe Çelik'in Cenazesi 09 Ocak 2022 Pazar günü İstanbul/Kartal da kılınan cenaze namazından sonra Kartal aile kabristanında (merhum) eşi Hacı Mahmut Çelik'in yanında toprağa verildi.

Acınız Acımızdır

Dünyayı etkisi altına alan illet hastalık aileleri üzmeye devam ediyor.

Merhum Mahmut amcamız ve merhume Hacı Ayşe teyzemize Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Mekânları cennet, kabirleri nur, Peygamber efendimize komşu olsunlar İnşallah.


Bu haber 6412 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum