MHP ve MÇP'si Kurucularından Salim Yorgancı Ağabeyimiz Vefat Etti

Merkez Ünür köyü sakinlerinden, şehrimiz Atapark Çay Bahçe işletmecisi Hamdi Yorgancı'nın babası Salim Yorgancı hakka yürüdü.

MHP ve MÇP'si Kurucularından Salim Yorgancı Ağabeyimiz Vefat Etti
30 Ocak 2022 - 11:23 - Güncelleme: 30 Ocak 2022 - 21:52
Çok Üzgünüz Çok

Yorgancı Ailesinin Acı Günü

İnnä lillähi ve innä ileyhi ráciún,Allähümme' cürni fi musibeti ve ehlif li hayran minhä.


www.haberci18.com İnternet Medya Haber Merkezimizin edindiği son dakika bilgilere göre; Şehrimizin, Merkez Ünür Köyünün köklü, yerli, değerli ve saygıdeğer ailelerinden Salim Yorgancı ağabeyimizin 30.01.2022 Pazar günü saat 10:30 sıralarında vefat ettiği bilgilerini derin bir üzüntü ile öğrendik. 

Çankırı Merkez Ünür köyü sakinlerinden, şehrimiz Atapark Çay Bahçe işletmecisi Hamdi Yorgancı'nın babası Salim Yorgancı namı diğer (Çakmak) ağabey vefat etmiştir.

Cenazesi 30.01.2022 Pazar günü İkindi namazını müteakip Ahmet Yesevi Camiinde kılınacak cenaze namazı ardından kılınacak cenaze namazı ardından alınarak Sarıbaba aile mezarlığında toprağa verilecek.

Salim Yorgancı Çankırı da MHP ve MÇP’nin kurucularındandı.

Yapabileceğimiz En Güzel Dua

Biz dünyada Allah’ın teslim olmuş kullarıyız ve biz ahirette de ancak O’na dönücüleriz. Allah’ım! Musibetimden bana ecir ver ve kaybımı daha iyisi ile telafi et. Merhuma Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine, başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Mekânı cennet, kabri nur, Peygamber efendimize komşu olsun İnşallah.
Bu haber 5990 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum