Çankırı Merkez Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı Bayram Ergan Vefat Etti

30 yıldır da Mimar Sinan Mahallesi Muhtarlığını yürüten, 1947 doğumlu Bayram Ergan büyüğümüz bir süredir tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Çankırı Merkez Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı Bayram Ergan Vefat Etti
15 Haziran 2022 - 16:16 - Güncelleme: 15 Haziran 2022 - 20:59
Mimar Sinan Mahallemizin değerli Muhtarı Bayram Ergan abimizin vefat haberini büyük bir üzüntüyle öğrendik.

Ergan Ailesinin Acı Günü

İnna lillah ve inna ileyhi raciun (biz Allah’tan geldik ve dönüşümüz yine o'nadır.) (Bakara-156)

Bir Ülkü Devi ve Ülkücü Hareket Davasına gönül vermiş büyüğümüz, cemiyetci yönü ile tanınan, geçmiş dönemlerde Vakıf Mütevelli heyetinde, Çankırı Ziraat Odası Meclis/Yönetim Kurulu üyeliğinde, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanlığı, Esnaf Sanatkarlar Kefalet Kooperatifi denetim kurulu üyeliği, Kent Konseyi’nde görev alan, 30 yıldır da Mimar Sinan Mahallesi Muhtarlığını yürüten, 1947 doğumlu Bayram Ergan büyüğümüz bir süredir tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Çankırı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Genel Sekreteri Emine Ergan, 
Çankırı Devlet Hastanesi çalışanı Saime Ergan hanımefendilerin babaları, Muhtar Bayram Ergan, hakka yürüdü.

Cenazesi 16.06.2022 Perşembe günü Öğle namazına müteakip Büyük Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Sarıbaba aile mezarlığı’nda toprağa verilecektir.

Merhuma Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine, başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Mekânı cennet, kabri nur, Peygamber efendimize komşu olsun İnşallah. Amin.

Bu haber 2646 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum