Çayyolu Elektrikçi hosting PUBG Mobile UC Satın Al Seo Paketleri

Çankırı Valisi Taşolar, Yangın Gözetleme Kulelerini Ziyaret Etti

Ziyaretleri kapsamında Yapraklı Şefliği Yangın Gözetleme Kulesi, Ilgaz Şefliği Yangın Gözetleme Kulesi ve Çerkeş Şefliği Işıkdağı Yangın Gözetleme Kulesini ziyaret eden...devamını okuyunuz.

Çankırı Valisi Taşolar, Yangın Gözetleme Kulelerini Ziyaret Etti
04 Temmuz 2024 - 09:53 - Güncelleme: 04 Temmuz 2024 - 11:06
Yangın Gözetleme Kuleleri

Çankırı Valisi Mustafa Fırat Taşolar Ankara Orman Bölge Müdürü Veysel Kodalak, Ankara Orman Bölge Müdürü Yardımcısı Kubilay Akdeniz, Çankırı Orman İşletme Müdürü İbrahim Polatlı ve beraberindekilerle birlikte Çankırı’da aktif olarak kullanılmaya devam eden Yangın Gözetleme Kulelerine ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaretleri kapsamında Yapraklı Şefliği Yangın Gözetleme Kulesi, Ilgaz Şefliği Yangın Gözetleme Kulesi ve Çerkeş Şefliği Işıkdağı Yangın Gözetleme Kulesini ziyaret eden Vali Taşolar, yetkililerden yangın sezonu öncesi gerekli hazırlık ve çalışmaların yapıldığı ve meydana gelebilecek herhangi bir orman yangınına karşı ekiplerin ve araçların her an teyakkuzda olduğu bilgisini aldı.

Hava sıcaklıklarıyla birlikte artan orman yangınlarının ilimizde de yaşanmaması için her türlü tedbiri almaya devam edeceklerini belirten Vali Taşolar, ormanlarımızı yangınlardan korumak amacıyla sürekli tetikte olan orman personellerine teşekkür etti ve görevlerinde başarılar diledi.

Bu haber 1351 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum