Hoşafcıoğlu Ve Kıyısin Ailelerinin Mutlu Günü

Çevre Mühendisi Zülâl Hoşafcıoğlu ile Harita Mühendisi Emre Kıyısin hayatlarını birleştirdiler.

Hoşafcıoğlu Ve Kıyısin Ailelerinin Mutlu Günü
07 Eylül 2020 - 11:33
Mutlu Gün

Doğruyol Gazetesi imtiyaz sahibi İrfan Hoşafcıoğlu ve Çankırı Belediyesi Muhasebe Müdürlüğü çalışanı Canan Hoşafcıoğlu’nun biricik kızları Çevre Mühendisi Zülâl Hoşafcıoğlu ile MKE Silah Fabrikasından emekli Mustafa Kıyısin ve emekli öğretmen Şükran Kıyısin’in oğulları Harita Mühendisi Emre Kıyısin hayatını birleştirdi.

Önceki gün bir nikah salonunda düzenlenen nikah töreninde Zülâl ile Emre, şahitler Niyazi Acar ve Burak Kaytez şahitlikleri huzurunda, ömür boyu mutluluğa davetlilerin alkışları eşliğinde “EVET” dedi.

Özel günlerinde kendilerini yalnız bırakmayarak, mutluluklarına mutluluk katan dost ve akrabalarını ağırlama gayretindeki memnuniyetleri yüzlerine yansıyan Hoşafcıoğlu ve Kıyısin ailelerini kutlar, Zülâl – Emre Kıyısin genç çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

Kurallara Uygun Şekilde Düğün Töreni Gerçekleşti

Düğün yapılan mekâna maske takılarak girildi. Mesafe ve oturma düzeni kurallarına riayet edildi.

Düğünün yapıldığı mekân işletmecileri/sorumluları tarafından genel kullanım alanlarına ve oturma düzenine ilişkin mesafe planı hazırlanarak davetli konukların kullanımına sunuldu. Temizlik, maske ve mesafe kuralları ile uyulması gereken diğer kurallara ilişkin bilgilendirme yapıldı.

Takı merasimi, hediyelerin düğün mekânının uygun bir yerinde sandık vb. bir toplama kutusuna konulması şeklinde yapıldı. Konuklar hayırlı, uğurlu olsun dilekleri temennisinde bulunarak düğün sahipleriyle yaran selamı vererek vedalaşıp mekandan ayrıldılar.
 
Bu haber 23621 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum