Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakı Esen Ödüle Layık Görüldü

"Yılın En'leri" Ankara İvedik OSB konferans salonunda gerçekleştirilen ödül törenine katılım sağlayarak, hemşerilerimiz bir ve beraber oldu.

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakı Esen Ödüle Layık Görüldü
26 Aralık 2023 - 11:50 - Güncelleme: 26 Aralık 2023 - 11:56
Yılın Enleri Ödülleri

Yapraklı Dernekler Federasyonunun düzenlediği ‘Yılın Enleri’ programında ‘Yılın Belediye Başkanı’ ödülüne Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakı Esen layık görüldü.

Esen, “Bu ödülü bizlere inanıp güvenen tüm hemşehrilerime armağan ediyor, programda emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum.” İfadelerini kullandı.

Yapraklı Dernekler Federasyonu'nun düzenlediği, sunuculuğunu Vahe Kılıcarslan'ın yaptığı programda, Çankırı’mızın güzel ilçelerinden Yapraklı nüfusuna kayıtlı 2023 yılında hizmetleri ve başarıları ile öne çıkan Bürokratlar, İş adamları ve diğer birçok kategoride "Yılın En'leri" Ankara İvedik OSB konferans salonunda gerçekleştirilen ödül törenine katılım sağlayarak, hemşerilerimiz bir ve beraber oldu.

Programda, öncelikle dün ve bugüne kadarki Vatan Şehitlerimiz ile Gazze şehitlerimize saygı duruşu ve dualar ile böylesi katliam ve terörlere sebep olan, destek veren ve sessiz kalanlara nefret, kınama ve kahr-u perişan olmalarını dileyerek başlandı. Hepsi birbirinden değerli hemşerilerimizin ödül takdimleri ile devam etti, hepsine ülkemiz, memleketimiz için yaptıkları ve yapacakları hizmetleri için teşekkür edildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Çankırı Milletvekili Pelin Yılık, Akparti Grup Başkan Vekili Muhammed Emin Akbaşoğlu, AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Yapraklı Kaymakamı Mücahit Özkök, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Kalecik Belediye Başkanı Duhan Kalkan, Yapraklı Belediye Başkanı Ömer Güngör, Çankırı Akparti İl Başkanı Koray Erdoğan, Çankırı Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ahmet Kurt, Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi Ahmet Korhan Mastı, Milliyetçi Hareket Partisi Ankara il Başkan Yrd. Kadriye Çimen, Yapraklı AK Parti İlçe Başkanı Şaban Ceylan, Milliyetçi Hareket Partisi Yapraklı İlçe Başkanı Ahmet Mutlu, Milliyetçi Hareket Partisi Keçiören İlçe Başkanı Metin Bayrakçı, Milliyetçi Hareket Partisi Pursaklar İlçe Başkanı Veysel Yıldırım, Çankırı Belediyesi Başkan Yrd. Fatih Atıcı, Keçiören Belediye Başkan Yrd. Metin Akdemir, Kudüs Üniversitesi Vakıf Başkanı Yasir Yanılmaz, Keçiören Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Mehmet Ayhan, Yapraklı İl Genel Meclis Üyeleri İhsan Haydar ve Ahmet Özen, PTT Genel Müdür Yardımcısı Fatih Tezcan, Yapraklı İlçe Emniyet Amiri Enes Nurdoğan, Tarım ve Orman Bakanlığı 9.Bölge Müdürü Hasan Başyiğit, Muhtarlar, İlçe Federasyonları ve Sivil Toplum Kuruluşlarının bulunduğu yoğun bir katılım vardı.


En başarılı Müftü - Ali Gülden
En başarılı Sporcu - İsmail Keleş
En başarılı Hastane yöneticisi -Hasan Ayhan
En başarılı Eğitimci - Turgut Ünal
En başarılı Meclis üyesi - Mehmet Ayhan
En başarılı İl Genel Meclis üyesi İhsan Haydar ve Ahmet Özen
En başarılı İl Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen
En başarılı İlçe Belediye Başkanı Ömer Güngör
Köylere hizmette en başarılı kurum amiri Hasan Kale
En başarılı tanıtım medya Lokman Kale (Kale Medya)
En başarılı catering firması Burak Ünal (ay yemek)
Mobilya sektörünün en başarılı üreticisi Mehmet Silahsız (nevi mobilya)
Yurt dışında en başarılı iş insanı Merdan Tekmen
En başarılı iş insanı Uğur Sucu (sucu grup)
Bölgesinde en başarılı inşaat firması mücahit Şentürk Nedimoğlu İnşaat
Başarılı en genç iş insanı Muktalip Özdemir (üç yıldız inşaat)
Bölgesinde en başarılı inşaat firması Salim Hayta (hayta grup)
Bölgesinde en başarılı inşaat firması Mehmet Yıldız (yıldız park inşaat)
Turizm sektöründe en başarılı otel işletmecisi Satılmış Solak (Joyana Otel)
Enerji ve teknoloji alanında en başarılı üretici Harun Yardımcı (modüled)
Yılın en memleket severi fahri hemşehrimiz Zekeriya Akkaya
Seramik sektörünün en başarılısı Mehmet Ayhan (Ayhan kardeşler) Fatih Ayhan (Ayhan can konsept)
Bölgesinde en başarılı iş insanı Mustafa Özdemir (Zeyve inşaat)

Bu haber 3140 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum