Yapraklı İlçesi Belediye Başkanları Ömer Güngör İle Güzel Günler Görecek

Güngör, 'Evet genciz ama gençliğin verdiği enerji daha fazla. Biz bu enerjiyi memleketimize, ilçemiz Yapraklı'mıza hizmet etmek için kullanıyoruz.' Dedi.

Yapraklı İlçesi Belediye Başkanları Ömer Güngör İle Güzel Günler Görecek
19 Şubat 2021 - 18:34 - Güncelleme: 20 Şubat 2021 - 08:13
Yapraklı İlçe Belediye Başkanı Ömer Güngör Çankırı Basını İle Buluştu

Belediye Başkanı Ömer Güngör, “Açılış konuşmasında, Basınımızın güzide temsilcileri yeşilin ve huzurun başkenti Yapraklı'mıza ve çalışmalarımızı anlatacağımız basın toplantımıza hepiniz hoş geldiniz diyerek başladı.

Öncelikle mübarek 3 ayların müjdecisi geçmiş Regaip Kandilinizi kutlar hayırlı Cumalar dilerim. Toplantımıza başlamadan önce geçtiğimiz günlerde eli kanlı terör örgütü PKK tarafından acımasızca katledilen 13 vatan evladımıza ve şimdiye kadar bu vatan için gözünü kırpmadan canını veren tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet kederli ailelerine ve Aziz Türk milletine baş sağlığı dilerim.

Ruhi Kılıç Kıran ağabeyden başlayıp, Fırat Yılmaz Çakıroğlu kardeşime kadar şehit edilen tüm ülkü şehitlerimizi rahmetle anıyorum.

Malum tüm dünyayı etkisi altına alıp kasıp kavuran aslında rabbimin bu milleti uyardığı gözle görülemeyen ama hepimizi evlere hapseden Covid-19 ismi verilen virüsten kaynaklı hastalığa yenik düşen tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet hala bu illetten kurtulmaya çalışan hastalarımıza Allah'tan şifa diliyorum.

Bu zorlu süreçte en çok emeği olan sağlık personellerimize de bir kez daha teşekkür ediyorum Allah hepsinden de razı olsun.” İfadelerini kullandı.

Ortak Noktamız Yapraklı İçin Olsun

Güngör, 'Evet genciz ama gençliğin verdiği enerji daha fazla. Biz bu enerjiyi memleketimize, ilçemiz Yapraklımıza hizmet etmek için kullanıyoruz.' Dedi.

Çankırı’nın Yapraklı İlçesinde 27 yaşında Belediye Başkanı seçilen Ömer Güngör, göreve başladığı günden itibaren ilçesine hizmet verebilmenin heyecanını yaşıyor.

Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) Yapraklı İlçe Belediye Başkanlığına aday olan Güngör, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde, yüzde 42,32 oy alarak belediye başkanı oldu.

Daha önce de Çankırı Ülkü Ocakları Başkanlığını yaptığını anlatan Güngör, "Allah'ın izniyle önce ilçe teşkilatımız daha sonra liderimiz Devlet Bahçeli tarafından Belediye Başkan adaylığına gösterildim. Halkımızın da teveccühü ile 31 Mart Pazar günü yapılan seçimlerde Yapraklı'ya Belediye Başkanı seçildik." dedi.

Güngör, "29 Yaşında İkinci Yılını Değerlendirdi"


Elimizden Gelen Çalışmaları Hayata Geçirebilmek İçin Çalıştık

Güngör, “Türkiye’de 58.614 Yapraklı’lı Hemşehrimiz Var”

Ortak Akıl, Ortak Karar Her Zaman ki Sloganımız Olmuştur

Yapraklı İlçesi Belediye Başkanı Ömer Güngör, "Yapraklı'yı bulunduğu konumdan en iyi noktaya getirebilecek kapasiteyle birlikte Yapraklı’yı layık olduğu yere hep birlikte getireceğiz.”

Doğalgaz İçin Uğraşıyoruz!

Sayın Vekilimizin de dediği gibi yeni projeler ve Bakanlıklar arasında görüşmeleri devam eden önce Allah’ın izniyle gerçekleşecek olan doğalgaz için kendilerinden sözler aldık.

Söz konusu Yapraklımız ise Yapraklı da Cumhur İttifakı var, Hizmet var, Çalışma var”

Bir kez daha şimdiye kadar ilçemize kazandırılan ve kazandırılacak olan yatırımlara desteği ve emeklerini esirgemeyen, Yapraklı için tüm işleri hem yerinde hem Bakanlıklarda takip edip başarıyla sonuçlandıran Vekilimiz, hemşehrimiz Sayın Salim Çivitçioğlu’na sonsuz teşekkür ederim.

Güngör, “Söz verdiğimiz gibi İlçemiz için hergün neler yapabiliriz diye düşünüyor ve aldığımız kararlar doğrultusunda yorulmadan koşmaya devam ediyoruz.”

Bugün İlçemize mutlu haber verelim diye Milletvekilimiz Sayın Salim Çivitcioğlu ile birlikte Gazi Meclisimizdeydik, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum Beyefendiyi diğer Belediye Başkanlarımızla birlikte ziyaret ettik. Biz mutlu haber verebilir miyiz diye düşünürken Rabbim bu mübarek günde sizlere mutlu haberler vermeyi nasip eyledi. Sayın Vekilimizin destekleri ile Bakanımızdan ilçemiz için, “Çevre kirliliğin giderilmesi ve kilit parke alımı için 250.000 TL nakdi yardım, 100 adet Çöp Konteynerı, 1 Adet 0 Kilometre Çöp Toplama Aracı Hibe olarak almış bulunuyoruz.

Kıymetli Basın Mensubu, değerli hemşehrilerim vekilimiz ile birlikte Bakanımız ile görüşmemiz sonucunda TOKİ’nin Başvuruya çıkacağı bilgisini de sizlere duyurmak isterim. Bugün ve bugüne kadar İlçemiz için gösterdiği üstün performans ve vermiş olduğu desteklerden dolayı Sayın Vekilimize birkez daha en içten dileklerimle teşekkür ediyorum.


Not: Sayın Belediye Başkanımız Ömer Güngör ile soru cevap, yapılan ve yapılacak faaliyetleriyle ilgili bölüm haberlerimiz yayına hazırlanıyor. Bizden Ayarılmayın.
Bu haber 2036 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum