Adım Adım Sona Doğru!

Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nun yapım çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulunan Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak...devamını okuyunuz.

Adım Adım Sona Doğru!
24 Ağustos 2023 - 16:30 - Güncelleme: 24 Ağustos 2023 - 16:35
Adım Adım Sona Doğru!

Sadık Ak: “Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nun yapımında önemli bir mesafe alındı.

Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nun yapım çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulunan Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, "Havuzun çatı kısmındaki çelik konsol montajlama ve dış cephe mantolama çalışmaları tamamlandı.” dedi.

İl Müdürü Sadık Ak, Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü tarafından yapım ihalesi yeniden yapılarak başka bir firmaya devredilen Yüzme Havuzu’nda hummalı bir çalışma başlatıldığını bildirdi.

Ak, Çankırılıların özlemle ve hasretle beklediği Yüzme Havuzu inşaatında adım adım sona doğru gelindiğini belirtti.

İl Müdürü Sadık, şunları kaydetti: "Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nun yapımında önemli bir mesafe alındı. Havuzun çatı kısmındaki çelik konsol montajlama ve dış cephe mantolama çalışmaları tamamlandı. Havuz tesisatının filtreleri ve motorları takıldı. İç kısımlardaki çalışmalar son sürat devam ediyor. Isıtma sistemindeki kazanlar ve pompaların montajları yapıldı. Büyük havuz ve çocuk havuz çanakları, tribünler, fitness salonu, sauna, hakem odaları, antrenör odaları VİP ve benzeri kısımların yapımları büyük ölçüde şekil aldı. Çalışmalarda herhangi bir aksilik olmaz ise, Havuz’un yılbaşından önce tamamlanacağını ve hizmete gireceğini ümit ediyorum.” dedi.

Bu haber 3363 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mustafa Topçu
    5 ay önce
    Aceleye gerek yok! Havuzu olmayan tek il zaman rekoru zaten bizde. (8 yıl)