Mustafa Çelik

Mustafa Çelik


Bu Fotoğrafı Unutma Ey Necip Türk Milleti

27 Ekim 2018 - 11:28 - Güncelleme: 30 Ekim 2018 - 16:22

“Bu ülkede çok garip şeyler oluyor. Herkesin aklını başına devşirmesi lazım.

 

Ey Necip Türk Milleti

 

Yıl 2018. Birileri bu ülkeye ihanet ederken, birileri de Tunceli'de sizin için donarak şehit oldular.

 

Hep söylemiştik birileri var diye. Evet, birileri var.

 

Bayrakla dertleşen

 

Toprakla birleşen

 

Can verip devleşen

 

Birileri var

 

Mekanınız cennet olsun yiğitler.

 

Mersin ilimizin Toroslar ilçesinden Uzman Çavuş Asım Türkel ve Mersin ilimizin Silifke ilçesinden Uzman Çavuş Ferruh Dikmen isimli gardaşlarımız, Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde şerefsizlere yönelik düzenlenen operasyon sırasında Donarak Şehit Oldu!

 

Bu fotoğrafa iyi bakın olurmu? Gözlerinizi kaçırmadan bakın hemde.bizler esir aldığımız düşmanımızı bile donarak öldürmemiştik oysa...ve bu yiğitler daha ilk okul sıralarında hani sizin ne gerek var varlığım Türk varlığına armağan olsun andımızın sözlerine karşı çıkarak okunmasın dediğiniz andı okuyan yiğitlerdi ve yeminlerine sadık kalıp armağan ettiler varlıklarını Türk varlığına...yani size...hepinize. Bu varlık kürttü, çerkezdi, lazdı, gürcüydü, yanı herkesti. Hepimiz dik ama siz anlamadınız, anlamak istemediniz.İyi bakın olur mu bu fotoğrafa, gözlerinizi kaçırmadan....belki o zaman hatırlarsınız yerini bile unuttuğunuz taşlaşmış vicdanlarınızı. tabı oda kaldıysa sizde!!...

 

Tunceli'de iki aslan parçası daha vatan için, bayrak için, yüce Türk Milleti için donarak şahadet şerbeti içti. Rabbim şahadetlerini kabul eylesin. Bazımız donacağız, bazımız kor ateşlerde kavrulacağız. Ey Türk düşmanları şunu iyi bilin ki, ebed müddet bu vatanı yaşatacağız.

 

Ben bu acıyı paylaşırken utandım.... Askerlik yan gelip yatma yeri değildir diyenler... Asker yattığı yerden tomarla maaş alıyor diyenler. Klimalı ortamda çalışıp ahkam kesenler.. Yılda iki kez meclise gelip milletin geleceği için iki kere el kaldırıp dünyanın maaşını alan vekiller... Kanımızın son damlasına kadar savaşacağız diyenler... Topunuza yazıklar olsun... O son damlasına kadar savaştığınız kan bizim.. 2018 Türkiye’sinde donarak ölen evlat bizim... Sizin çocuklarınız kuş tüyü yataklarda uyurken son model arabalarla karı kız peşinde gezerken... Buz gibi toprakta donarak ölen evlat bizim.... Kendinize gelin artık... Şehidim affet bizi... Biz sustuk.. Siz dondunuz.. Siz öldünüz... Biz de diyoruz ki "Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı ile ABD’nin FETÖ’cü papazına değer verenlere yazıklar olsun." diyoruz.

Bu yazı 13440defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum