Mustafa Çelik

Mustafa Çelik


Lütfi Türkkan Yaptığının Bedelini Ödemeli...

06 Kasım 2021 - 11:05

Burası 'k.rdistan' diyene sus pus olanlar, şehit kardeşine aslan kesilmişler.

Yazıklar Olsun


İyi Parti milletvekili olacak şahıs bir şehit ailemize şehidimizin emanetine ağıza alınmayacak küfürler ediyor.

İyi Partili Türkkan küfrederek 'provokatör' demişti: Kardeşi 1997'de PKK tarafından şehit edilmiş.

İyi Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'ın, Bingöl ziyareti sırasında küfür ettiği Tahir Gümren'in 17 yaşındaki kardeşi İsa Gümren'in, 1997 yılında PKK tarafından şehre atılan havan topu ile şehit olduğu öğrenildi. Türkkan, kendisine tepki gösteren şehit yakınını, 'provokatör' olmakla suçlamıştı.

Ş….. H….. sen kim oluyorsun ki şehit ailesine küfür edebiliyorsun?

Unutma Lütfi Türkkan Sen Ve Senin Gibi Olan Herkes Bunun Bedelini Ödeyecek…

İyi parti Kocaeli milletvekili Lütfü Türkkan’ın bir şehit kardeşine etmiş olduğu küfürleri, Türk Milleti olarak kabullenmemizin ve sindirmemizin imkanı yoktur. İyi parti milletvekili Lütfü Türkkan’ın derhal istifa etmesi ve ivedi bir şekilde yargılanması gerekir...

Rabbimiz kuranı Kerim’de şehitleri, peygamberler ve sıddıklardan sonra 3. sırada zikretmiştir. Şehitlerin aziz aileleri bu millete; şehitlerin emanetleridir. Şehitlerin ailelerine ağıza alınmayacak galiz kelime kullananlar, bu aziz milletin vekili olamazlar. Derhal gereği yapılmalı ve vekilliği düşürülmelidir.

‘Burası Kürdistan’ diyene tepki verilmedi, Akşener’e soru soranın boğazı sıkıldı, CHP’yi eleştiren vatandaşın üzerine yüründü, Şehit yakınına sinkaflı küfür edildi.

Askere kurşun sıkan, Şehit yakınına söven ve Tezkereye hayır diyen Üç Parti bir araya gelip ittifak kurmuşlar. Adına da “Millet” ittifakı demişler ve bunlara Ülke Emanet etmemizi istiyorlar... Bir şey diyormusunuz dostlar?

Eğer bu yaşananlara sizler bir şey demiyorsanız bakın ben aşağıdaki ifadeleri haykırarak, isyan ederek paylaşıyorum.

Türkiye’yi Ya Sevin Yada Terk Edin!

Vatanımızı bölmeye çalışan PKK’nın açıktan destekçisi, Hain FETÖ’cülere darbe girişiminde bulunduran Amerika memleketin öz evlatlarına kabul edilemez ithamlarda bulunmaya kalktı.

Şehit yakınına küfür eden birisinin o koltukta oturup milletimizin vergilerinden maaş alması kabul edilemez. Kürdistan çıkışıyla başlayan süreç şehit yakınına küfür etmeye kadar gelmişse İYİ Parti'nin müttefiki HDP den hiçbir farkı kalmamıştır.

Bu vatanın Karatekin Emirlerine, Karacaoğlan, Köroğlu, Dadaloğlu, Deli Yüreklerine, halkın kahramanlarına, memleketin evlatlarına, şehitlerine, gazilerine, ailelerine kimse dil uzatmaya kalkmasın. Devletimiz için, vatanımız için, Şehitlerimiz, gazilerimiz için, T.C’miz için gözümüzü kırpmaz; arkamıza da dönük bakmayız. Nokta.

Tarafsız ve korkusuz, Şehit ve Gazi ailelerimizin her daim emirlerinde ve yanlarında olan İnternet Gazeteci Mustafa Çelik olarak Lütfü Türkkan'ın son yaptığı halt için kıymetli yorumlarınızı bekliyoruz.

Bu yazı 1866 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • 18 li
  2 yıl önce
  Bunlar ve bunun gibi tipler memleketinden ve milletinden çok nefsini ve menfaatini düşünen bir yapıya sahiptirler.Ellerine bir şekilde geçirdikleri servetleri ile dünyanın yalnızca kendileri etrafında döndüklerini zannetmektedirler.Her şey bunlar için vardır ve herkes bunlara hizmet etmek zorundadır.Bu bir hastalıktır ve bu hastalığın adı narsizm dir ve bu hastalığa düşenlere de narsist denir.Bu nedenle her yaptıklarını doğru zannederler,hatta kendilerinin asla yanlış bir şey yapmayacaklarını düşünürler.Ortada bir yanlış varsa bunu karşısında olanlar yapıyordur muhakkak diye düşünürler.Şehit yakınına da küfrederler hatta şehide bile hakaret ederler bu tipler.Bunlara hak ettikleri cezayı vermekle kendilerine örneklik teşkil edecek kimselere göz dağı verilmiş olur ki bu da gerekli ve olmazsa olmazlarımızdandır.Şehide ya da yakınına küfreden müptezellere sormak lazım.Şehit olanlar ne uğruna şehit oluyorlar ve siz onlara küfrederek kimlere hizmet ediyorsunuz acaba.Siz kimsiniz,nesiniz be ?
 • Murat uyar
  2 yıl önce
  Yüreğinize ve kaleminize sağlık.