Mustafa Çelik

Mustafa Çelik


Ülke Yanarken, Yakana İdam Diyemeyen Adammıdır...!

14 Mayıs 2016 - 12:13

Katil kim? Tetikçi kim? Teröre idam diyemeyen kim? Bu duruma ülkeyi taşıyan kim?

 

Her gün 5-10 şehit, onlarca yaralı vatan evladı var. Dokunulmazlıkların kaldırılması konusunda ertelemeyi maharet bilen meclis üyeleri şehitlerimizi sabırla izlemeye devam ediyor. Katil kim? Tetikçi kim? Teröre idam diyemeyen kim? Bu duruma ülkeyi taşıyan kim?

 

Kına lazımmı kına ....

 

Vatan millet naraları atıp mangalda kül bırakmayanları, Atatürkçülüğü kimseye vermeyenleri, Allah’tan, Kitap'dan dem vuranları Allahın kısas emri ve vatan için herkesi teröre idam demeye davet ediyorum. Biliniz ki her biriniz oy devşirmecilerin takibindesiniz, duyacaklardır.

 

Abdullah Gül, İstanbul Maslak'taki Çamlıtepe Camii'nde kıldığı cuma namazı sonrası gazetecilerin sorularını cevaplandırdı. Son dönemde artan şehit haberlerinden duyduğu üzüntüyü dile getiren Gül, bu sabaha karşı Çukurca'da 8 askerin şehit olmasıyla ilgili olarak, "Bütün şehit haberlerini duydukça çok büyük, derin üzüntü duyarız. Bugün de maalesef 8 askerimizin şehit olması hepimizi derinden yaraladı. Önce ailelerine, milletimize ve bütün silahlı kuvvetlere başsağlığı diliyorum. Allah rahmet eylesin. Tabii, olaylar terör kelimesinin, ifadesinin ötesine geçmiş boyutta. İnanıyorum ki bütün devletimiz çok yönlü politikalarla bu tehdidi yok edecektir. Tekrar acımız çok büyük. Herkese başsağlığı dilerim" dedi.

 

Başsağlığı dilemek icra makamlarının alışkanlıkları oldu, biz başsağlığı beklemiyoruz, idam yasasının meclise getirilmesini ve geçirilmesini bekliyoruz. Şehit olan bir vekil evladı yokken acımızı anlamanızı da beklemiyoruz. Görevinizi yapın beyler... Türk tarihi çok basiretsiz idareciler gördü. Ancak hiç biri teröristle pazarlık masasına oturmamış, vatan hainlerinin illere, ilçe ve köylere silah depolamasına göz yummamıştı. Bu vahim durum sizlerin hatta tüm meclis üyelerinin eseridir...

 

İdam cezası uygulanmalı, terörist eylem mahallinde asılmalı, 
zarar ziyan terörist ve ailesine ödettirilmeli. Vatan hainleri vatandaşlıktan çıkarılarak sınır dışı edilmeli.

 

Ürkek olma, erkek ol, bize başka vatan yok!

 

Ülke yanarken, yakana idam diyemeyen adammıdır...!

 

Doğru olan kelamı hangi partiden acaba diye irdeleyen toplum olduğumuz ve kaldığımız sürece vatan ferah bulmayacaktır. İç barışın ve refahın tesisi için; vatana ihanet suçlarında idam şart, zarar ziyan hainlere ve ailelerine tazmin ettirilmeli ve vatandaşlıktan çıkarılmalıdır. İşte o zaman terörde minimize edilecektir.

 

PKK karakol basıyor asker şehit ediyor, işid füze atıyor, Kilis'te vatandaşlarımız ölüyor, ülkemizin önemli şehirlerinde bombalar patlıyor insanlar ölüyor! 14 yıldır da ülkeyi, koalisyon iktidarlarının ülkeyi iyi yönetemediği algısına inandırılan halkımızın istikrar olur diye oy verdiği AKP tek başına yönetiyor!

 

Ülkeyi yönetemediği halk tarafından görülmeye başlayınca da bir 14 yıl daha yönetmek için ''sistem bozuk başkanlık sistemi gelsin'' diyorlar. 

 

Başkanlık gelince işid Kilis'e füze atmayacak, PKK karakol basmayacak, bombalar patlayıp vatandaşlarımız ölmeyecek ya!

 

Evet, vatan için şehit olma konusunda elbet sorun yok, sorun ihanette, terörü besleyenlerde, çözüm süreci adıyla besleyip büyüten, destek verenlerde, vatan hainlerinin boynundaki yağlı urganı çıkaran ve geçirmeyenlerde, sorun bu ülkenin idarecilerinde, yani TBMM meclisinde kardeşim.

 

Tüm şehitlerimizin ruhu şad, mekânları cennet elbet. Allah’ım gani gani rahmet eylesin, gazilerimize de acil şifalar ver yarabbi. Amin.

Bu yazı 15710defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum