ÇÖKH'si Yeni Yıl Kutlama Mesajı Yayınladı

Çankırı Özel Karatekin Hastanesi olarak yeni yılınızı kutlar, pandemiden uzak, sağlık ve mutluluk dolu 1 yıl olmasını dileriz." denildi.

ÇÖKH'si Yeni Yıl Kutlama Mesajı Yayınladı
31 Aralık 2021 - 19:42 - Güncelleme: 01 Ocak 2022 - 17:49
Yeni Yılınız Kutlu Olsun..

Nice Sağlıklı Yıllara..

Faaliyetlerinin merkezine her zaman "Hasta Memnuniyeti" ve kalitemiz "Güveninizin Eseri" ilkesini koyan Çankırı’dan olduğu kadar çevre il ve ilçelerden, ayrıca tanındığı ölçüde büyük şehirlerden ve diğer illerden başvuran hastalara hizmet veren Çankırı Özel Karatekin Hastanesi, en yeni teknolojileri takip ederek tüm hastaların tedavisi için hizmet vermektedir.

Özel Karatekin Hastanesi’nin mensubu olmak,

Özel Karatekin Hastanesi’nden hizmet almak ve Özel Karatekin Hastanesi’nde hizmet vermek herkes için bir zevk ve iftihar kaynağı olmalıdır. Bu hedefe ulaşmak için tüm engelleri aşmaya hazır, azimli bir kadro oluşturmak kurum felsefesi ile kuruluşundan bu güne "Sizin İçin Sizinle" nice yıllara..

Hastane yönetimi tarafından yapılan açıklamada;

"2021 Yılında;

Yaklaşık 120.000 Ayaktan Hasta,

Yaklaşık 1.100 Doğum,

Yaklaşık 4.500 Ameliyat,

Yaklaşık 4.500 Yatan Hasta ile her zaman ki gibi hastalarımızın yanında olduğumuz bir yıl oldu.

2022 yılında da sevdiklerinize değer vererek çıktığımız bu yolda kalite çıtamızı daha üst seviyelere çıkarmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle Çankırı Özel Karatekin Hastanesi olarak  yeni yılınızı kutlar, pandemiden uzak, sağlık ve mutluluk dolu bir yıl olmasını dileriz." denildi.
Bu haber 2956 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum