Türkiye'nin En Genç İl Başkanından Önemli Açıklamalar!

Başkan Müjdeci, Yeniden Refah Partisi’nin Türkiye’de faaliyet gösteren 83 siyasi parti arasından seçime girmeye hak kazanan 15. Parti olarak tarihe geçtiğini ifade etti.

Türkiye'nin En Genç İl Başkanından Önemli Açıklamalar!
03 Şubat 2020 - 09:40

Yeniden Refah Partisi Çankırı İl Başkanlığında Genişletilmiş İl Divan toplantısı yapıldı.
 
Saat 19:00 da başlayan toplantıda açılış konuşmasını Türkiye’nin en genç İl Başkanı (25), Yeniden Refah Partisi Çankırı İl Başkanı ve MKYK Üyesi Muhammed Fatih Müjdeci yaptı.
 
Gelenlere hoş geldiniz diyerek teşkilat faaliyetlerinden ve hedeflerinden bahseden Müjdeci, kısa sürede tüm ilçeleri bitirmek üzere olduklarını, kayıtlı üye sayılarının 1.000 üyeyi geçtiğini ve Türkiye geneli 200.000 üye ile rekor kırdıklarını ifade etti. 
 
Başkan Müjdeci, Yeniden Refah Partisi’nin Türkiye’de faaliyet gösteren 83 siyasi parti arasından seçime girmeye hak kazanan 15. Parti olarak tarihe geçtiğini ifade etti.
 
Ayrıca, kurulduğu günden bu güne vatandaşların partiye olan büyük teveccühüne dikkat çeken Müjdeci, yıl sonunda Türkiye genelinde 1 milyon üye hedeflediklerini de konuşmasına ekledi. Konuşmanın bu bölümü, geçtiğimiz haftalarda diğer siyasi partilerden toplu şekilde istifa eden genç simaların Yeniden Refah Partisi'ne kaydolarak yollarına devam etmek istemelerini akıllara getirdi.
 
Daha sonra Yeniden Refah Partisi MKYK üyesi Dr. Murat Aktaş eğitim semineri vererek protokol adabından bahsetti. Konuşmasında sık sık Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci’den övgüyle bahseden Aktaş, önümüzdeki dönemde Dr. Fatih Erbakan’ın Cumhurbaşkanı olacağına kalben inandığını ifade etti.
 
Soru cevap bölümü sonrası sona eren İl Divanı Toplantısına yoğun katılımdan dolayı salonda oturacak yer olmaması dikkatlerden kaçmadı.
 
Soru cevap sonrası İl Divanı sona erdi.
 

Bu haber 6604 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • ŞAHİNGÖZ
  4 ay önce
  MİLLET ARTIK YÖNETİMDEKİ İKTİDARDAN UMUDUNU KAYBETMİŞ Bİ ÇARE HALDEDİR TABİ YANDAŞ VE RANTÇILAR HARİÇ İNŞALLAH YENİDEN REFAH İLE YENİDEN MİLLİ GÖRÜŞ ADİL DÜZEN VE YENİDEN İSTİKRAR BU ÜLKEYE HAKİM KILINACAKTIR HER DAİM SİZİNLEYİZ
 • Abdullah
  4 ay önce
  Her kes baş olma peşinde gidiyor bakalım. Bilmez misiniz Yahudi taktiğidir. Böl, parçala ve yut. Bölünün bakalım daha ne kadar bölüneceğiz. Ama sonuç önemli değil yeter ki ben baş olayım değil mi. Allah (cc) Bunların hesabını sormaz mı ...
 • Onur
  5 ay önce
  Çankırılı İsmail kardeş Akp’nin yan kuruluşu demek nasıl bir cümle? Fatih Erbakan Akp’nin Bakanlık tekliflerini dahi reddettiğini canlı yayında açıklamadı mı? Kaldı ki yan kuruluşu olsa medya neden sansür uyguluyor. Fatih Erbakan hükumeti neden yanlışlarını eleştiriyor??? Önce bu sorular her şeyi açıklıyor. Kaldı ki tüm ihtiyaçlarını bir yönetim kurulu üyesi olarak başta il başkanımız olmak üzere Cihat anlayışı ile kendimiz karşılıyor. 1 lira para yardımı gelmiyor. O yüzden bu fitneler Akp’nin kendi ürettiği fitneler.. doğru,dürüst, kararlı siyaset yapan tek parti Yeniden Refah Partisidir! Ha yan kuruluşlar ise Akp’de Bakanlık, Başbakanlık yapan Ahmet Davutoğlu ve Babacandır. Fatih Erbakan'a değil!
 • YENİDEN REFAH PARTİLİ
  5 ay önce
  Yeniden Refah Partisinin kuruluş amacı ülkede son dönemlerde aşırı yükselmiş olan gelir dağılımı uçurumunu önlemek, eğitim sistemindeki aşırı kalitesizliğin önüne geçerek yeniden eğitimli nesiller yetiştirerek yandaşların değil gerçek üretici ihracatçı iş adamlarının önünündeki engelleri kaldırarak ülke ekonomisinin yeniden şaha kalkması için gereken projeleri hazırlayarak insanları dil din mezhep ayrımcılığı yapmadan ülkemizi yeniden hak ettiği yerlere taşımak kuruluş amacı ahlak ve üretim esasına dayalı bir partiyi Recep Tayyip Erdoğan'ın yan kuruluşu diye tabir etmek çok büyük haksızlık olur. Bizim partimiz seçim zamanı değil geçim zamanıda milletimizin yanındadır milli görüş düsturunu tüm ülkeye hakim kılmak ve inandığı değerlere sahip çıkan yeni nesilleri yeniden refah partisi ile ülkeye geleceğimize kazandırmak geleceğe yapılan en büyük yatırım kaliteli nesiller yetiştirmektir buda eğitim seviyesindeki kalitesizliği önlemek ve yeniden üreten Türkiye olmak için Yeniden Refah şarttır.
 • Erkan Mert Er
  5 ay önce
  Başkanım İnşallah Çankırı sizinle çok daha iyi yerlere gelecek. Refahlı günler..
 • Çankırılı İsmail
  5 ay önce
  Bu Partinin AKP'nin ve Recep Tayyip Erdoğan'ın yan kuruluşu olduğu söylenmektedir. Bu konuda cevap bekliyoruz.
 • Selma Karakoc
  5 ay önce
  Sayın il Başkanımıza bu gayretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Rabbim muaffak etsin.