Yeniden Refah Partisi'nden 'Medya ve İletişim' Hamlesi!

Medya ve İletişim Kurulu yönetiminde, partinin en genç isimlerinden (26) Muhammed Fatih Müjdeci yer alıyor.

Yeniden Refah Partisi'nden 'Medya ve İletişim' Hamlesi!
19 Ocak 2021 - 18:36
Yeniden Refah Partisi erken seçim tartışmalarının sürdüğü gündemi yakından takip etmeye devam ediyor. Bugüne kadar Yeniden Refah Partisi'ne uygulanan bir medya ambargosunun varlığından bahseden parti yönetimi, bizzat medya ile yakın markaj çalışma başlatma kararı aldı!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan'ın talimatıyla parti genel merkezinde çalışmalarına başlayan 'Medya ve İletişim Kurulu' ilk meyvelerini vermeye başladı. Özellikle Erbakan'a ait sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlarda kullanılan görsellerde ve Erbakan'a ait fotoğraflarda büyük değişikliklerin olduğu görünüyor. Parti içindeki kulislerden alınan bilgiye göre, yapılan bu çalışmalar, kurulun yapacağı tüm çalışmaların sadece yüzde birini oluşturmakta.

Medya ve İletişim Kurulu yönetiminde, partinin en genç isimlerinden (26) Muhammed Fatih Müjdeci yer alıyor.

Yeniden Refah Partisi Çankırı İl Başkanlığı ve Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyeliği görevlerini sürdüren Muhammed Fatih Müjdeci, böylece diğer görevlerinin yanında yeni bir görev daha üstlenmiş oldu.

Müjdeci, yeni görevini resmî sosyal medya hesabı üzerinden, "Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın talimatıyla Genel Merkezimizde Medya ve İletişim Kurulumuz kurulmuştur. Bendenizle birlikte Mehmet Kaderli Bey  yönetimde olacağız. Komisyonumuzda bizimle birlikte çalışacak olan tüm ekip arkadaşlarıma Rabbimden muvaffakiyetler dilerim." mesajıyla duyurdu.


Bu haber 4451 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum