Yeniden Refah Partisi Çankırı'da Büyük İlgi Görüyor!

Erbakan'ın A Takımında yer alan Müjdeci, göreve gelir gelmez Çankırı'ya yapılacak 3 büyük fabrika sözünü her fırsatta dile getirerek vatandaşlarla paylaşıyor.

07 Mayıs 2023 - 07:52 - Güncelleme: 07 Mayıs 2023 - 14:02
İlgi Görüyor!

Yeniden Refah Partisi Çankırı Milletvekili Adayı Muhammed Fatih Müjdeci, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çankırı’nın her ilçesini karış karış gezen ve gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşlarla buluşan Genç Başkan Müjdeci, vatandaşların yoğun teveccühü ve ilgisiyle karşılaşıyor.

“Baraj yok, alternatif var, Yeniden Refah var!”

M. Fatih Müjdeci, partisinin Milli Görüş çizgisinde olduğunu vatandaşlara bir kez daha hatırlatarak, Türkiye’nin dışa bağımlılıktan kurtulmasının ancak milli üretim ve kalkınma ile gerçekleşebileceğini aktardı. Yoksulluğun bitirilmesinin ise ancak adil düzenin tesis edilmesi ile sağlanabileceğini paylaşan Müjdeci; Çankırı için olan hedeflerini ve projelerini anlattı. Vatandaşlardan Yeniden Refah Partisi'ne destek vermelerini isteyen Müjdeci, “Baraj yok, alternatif var, Yeniden Refah var!” sloganıyla seçmenlerin oylarını talep etti.

3 BÜYÜK FABRİKA İLE 5 BİN İSTİHDAM SÖZÜ

Genç Milletvekili Adayı M. Fatih Müjdeci, aynı zamanda Yeniden Refah Partisi'nin Çankırı İl Başkanlığı, Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyeliği ile Genel Merkez Medya ve İletişim Kurulu Başkanlığı görevlerini de sürdürüyor. Türkiye'nin en genç il başkanı olarak göreve başladığı günden bu yana başarılı bir siyasi yol çizen M. Fatih Müjdeci, Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan'ın da en yakın isimlerinden. Erbakan'ın A Takımında yer alan Müjdeci, göreve gelir gelmez Çankırı'ya yapılacak 3 büyük fabrika sözünü her fırsatta dile getirerek vatandaşlarla paylaşıyor. Ağır sanayi atılımı ile 5 bin Çankırılı gence iş imkanı sunacaklarını belirten Müjdeci, vatandaşlar tarafından büyük destek görüyor.

"Millet, seçtiği vekile istediği zaman ulaşabilecek!"

Genç Milletvekili Adayı Müjdeci, seçim çalışmalarına devam ederken, vatandaşların da kendisine olan desteği artarak sürüyor. 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde Yeniden Refah Partisi’nin Çankırı’da birinci parti olacağına inanan Müjdeci, “Gözbebeğim, Çankırımı seven sevilir. Benim Çankırıyı nasıl çok sevdiğimi ve bu güne kadar nasıl hizmet ettiğimi takip eden herkes yakinen bilir. Milletvekilliği görevini üstlendiğimiz gün, vatandaşlarımıza sözümdür, Çankırı için durmaksızın çalışmaya devam edeceğim. Bu memlekette yaşayan hemşehrilerimin oylarını aldıktan sonra bu şehre sırtımı dönmeyeceğimin de sözünü veriyorum. Millet, seçtiği vekile istediği zaman ulaşabilecek! Bize güvenen ve destekleyen tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.


Videoyu İzlemek İçin Aşağıdaki Linke Tıklayınız

https://youtu.be/94Oo9QcrVJc

Bu haber 3832 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum