Zafer Partisi Şabanözü İlçesinde Yeni Yönetimini Oluşturdu

Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Mustafa Can'ın verdiği bilgiye göre Şabanözü İlçe Başkanlığı'na Burak Fil atandı.

Zafer Partisi Şabanözü İlçesinde Yeni Yönetimini Oluşturdu
11 Haziran 2022 - 16:03 - Güncelleme: 11 Haziran 2022 - 16:22
Ümit Özdağ'ın Genel Başkanlığında çalışmalarını sürdüren Zafer Partisi, Çankırı Merkez'den sonra Şabanözü ilçesinde de örgütlenme çalışmalarını tamamladığını duyurdu.

Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Mustafa Can'ın verdiği bilgiye göre Şabanözü İlçe Başkanlığı'na Burak Fil atandı.

Atama ile ilgili Şabanözünde basın karşısına çıkan Genel Başkan Yardımcısı Can; "Çankırı'da İl Başkanlığımızın oluşturulmasından sonra ilçelerde de yoğun bir teşkilatlanma çalışmamız başladı. İlk etapta Şabanözü ilçemizde Burak Fil kardeşimizin İlçe Başkanlığında yeni bir yönetim oluşturduk." dedi.

Zafer Partili Mustafa Can, Şabanözü’nün Hala Duble Yolu Yok –

Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Can, “Bu kadar vergi veren ilçe olmasına rağmen Şabanözü’nün hala duble yolu yok!” tepkisinde bulundu. Çankırı’da teşkilatlanma çalışmasını sürdüren Zafer Partisi, Şabanözü ilçe teşkilatlanmasını tamamladı. Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Can, 18 Haziran tarihinde kongreye gidecek olan Şabanözü İlçe Başkanı Burak Fil ve teşkilat üyeleri ile Saklı Bahçe’de bir araya geldi.

Şabanözü’nün Hala Duble Yolu Yok –

Düzenlenen toplantıda konuşan Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Can, Şabanözü işsizlik konusunda çok başarılı bir ilçe, inşallah Orta’ya, Çerkeş’e ve il merkezinde amacımız organize sanayi bölgelerini geliştirmek. Bu konuda da elimden geleni yapacağım. Bu kadar vergi veren ilçe olmasına rağmen Şabanözü’nün hala duble yolu yok. Havaalanı şuradan 30 dakika. Dünya’ya ulaşımın yakın olduğu bir yerde hala yolu çok kötü. İlk yapılacak işlerden birisi buradan Çerkeş’e, Çubuk’a kadar adam gibi duble yolunu yapmak. Bu işi kökünden çözmek lazım! Ankara’ya bu kadar yakın olmasına rağmen hiç bakılmadı buraya.” dedi.

Zafer Partisi Siyasete Farklı Bir Nitelik Getirdi –

Zafer Partisi’nin siyasette farklı bir nitelik getirdiğine dikkat çeken Can, “Biz siyasete girmeseydik gerçekten memleketimiz elimizden uçup gidiyordu. Bu yollar, hiç geçmeyeceğiniz köprüler, hiç kullanmayacağınız havaalanları için çocuklarınız bile borçlandı. Balıkesir havaalanına 4 senedir hiç uçak inmemiş ve neyse anlaşmaları o kadar uçak inmiş gibi para ödüyoruz. Devlet yurt dışından kredi borçlanarak 10/1 maliyetine yapacağı yolları, havaalanı inşaatlarını en az on katına beşli çeteye verdi. Altıncı bir tane yok aralarında, Çankırılı hiç yok hepsi Karadenizli.” şeklinde konuştu.

"Halkımızı da Zafer Partisi Çatısı Altında Toplanmaya Davet Ediyorum"

Zafer Partisi'nin ülkemize getirilen 'düzensiz ve de kaçak' göçmenler sorununu Türkiye'nin 1 numaralı gündem maddesi haline dönüştürmesi ve bununla birlikte sokaktaki vatandaşın partiye gösterdiği ilginin düzeyi ile ilgili olarak konuşan Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Can şunları söyledi:

"Yeni kurulmuş olmasına karşın Zafer Partisi, izlemiş olduğu gerçekçi politikalar nedeniyle sokaktaki vatandaştan beklediğimizin üzerinde ilgi görüyoruz. Yüksek enflasyon ve beraberinde gelen hayat pahalılığı ile mücadele eden Türk milleti, aynı zamanda ülkenin dört bir yanını saran 'kaçak göçmen' istilası ile de geleceğinin büyük tehlikede olduğunu görüyor. Genel Başkanımız Ümit Özdağ beyin tutarlı ve bir o kadar da duyarlı söylemleri ile birlikte partimiz her geçen gün daha da büyümekte.

Son yapılan anketler Zafer Partisi'nin yüzde 7.4'ler seviyesine çıktığını göstermekte. Bu durum da bizleri daha bir şevklendirmekte ve parti saflarındaki kenetlenmeyi artırmakta. Başta Çankırı olmak üzere yurdun dört bir yanında partimize gösterilen ilgi doğrultusunda teşkilatlanma çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamlamak ve yapılacak ilk genel seçimde parlamentoda önemli bir çoğunluğa sahip olma hedefinde ilerlerken, halkımızı da Zafer Partisi çatısı altında toplanmaya davet ediyorum." İfadelerini kullandı.

Bu haber 1335 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum