Vali Abdullah Ayaz Kızılırmak İlçemizi Ziyaret Etti

Ayaz, "Kaymakam Kılıç ve yetkili personellerden ilçenin genel durumu hakkında brifing aldı."

Vali Abdullah Ayaz Kızılırmak İlçemizi Ziyaret Etti
27 Haziran 2020 - 05:54 - Güncelleme: 27 Haziran 2020 - 20:49

Valimiz Abdullah Ayaz İlçe ziyaretleri kapsamında Kızılırmak İlçemizi ziyaret etti.

Kızılırmak Kaymakam V. Mehmet Kılıç’ı ziyaret eden Valimiz Abdullah Ayaz, bu ziyarette Kaymakam Kılıç ve yetkili personellerden ilçenin genel durumu hakkında brifing aldı.

Valimiz Abdullah Ayaz, Kaymakamlık ziyareti ardından Kızılırmak'ta pirinç ve çeltik ekili tarım arazilerinde de incelemelerde bulundu.

Kaymakamlık makamında Kaymakam Mehmet Kılıç’tan ilçenin genel durumu ve ilçede devam eden yatırımlar hakkında bilgi alan Vali Ayaz İlçenin emniyet, asayiş, eğitim, tarım, enerji sektörü ve ekonomik girdileri hakkında bilgi edindi. 

Valimiz Abdullah Ayaz, Şehit Ailemizi Ziyaret Etti

Valimiz Abdullah Ayaz, Kızılırmak ilçe ziyaretlerinin ardından, Kızılırmak Güney Kışla köyünde ikamet eden Şehit Söz. P. Er Yalçın Koca’nın ailesi ve yakınlarını ziyaret etti.

Ziyarette Valimiz Abdullah Ayaz’a, Kızılırmak Kaymakam V. Mehmet Kılıç, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Jandarma Komutanı Hıdır Ayçiçek ve diğer yetkililer eşlik etti.

Kuran tilaveti ve yapılan duanın ardından ziyaret sona erdi. Ziyaretin ardından, Valimiz Abdullah Ayaz ile beraberindeki heyet köy camisinde bulunan el dokuması kilimleri de yerinde inceledi.


 

Bu haber 1794 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum