Çankırı'da Yük İstasyonu Yapılması Sözü Alındı

Germece Tren İstasyonunun içerisine tren yolu cebinin 2020 yılı içerisinde yapılacağı ve faaliyete geçirileceği sözü TCDD 2. Bölge Müdürü Sn. Mahmut Yetkin’den alınmıştır.

Çankırı'da Yük İstasyonu Yapılması Sözü Alındı
17 Ocak 2020 - 13:20

Sözü Alındı
 
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hayretin Çelikten ile birlikte Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu ve Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri Salih Tunç, Ejder Erdem, Yücel Cesur, Fahrettin Akyol tarafından TCDD 2.Bölge Müdürü Mahmut Yetkin’e ziyaret  gerçekleştirildi.
 
Yapılan ziyarette  Odamız üyesi firmalardan gelen talepler doğrultusunda ve Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası  olarak ilimizde üretim yapan firmaların yararına olacağı düşünülen, hali hazırda mevcut olan Germece Tren İstasyonu içerisine firmaların rahatça yükleme yapabilecekleri bir tren yolu cebinin yapılması, firmalarımızın yararına, ilimizin ve ülkemizin ihracat ve üretimine katkıda bulunacağı  ve Teşvik Bölgesi olan ilimize potansiyel yatırımcıları bölgeye çekme noktasında etkili olacağı konusunda talepler iletilmiştir.
 
Firmaların kullanımına müsait Germece Tren İstasyonunun içerisine tren yolu cebinin 2020 yılı içerisinde yapılacağı ve faaliyete geçirileceği sözü TCDD 2. Bölge Müdürü Sn. Mahmut Yetkin’den alınmıştır.
 
Konuya olan ilgisi ve misafirperverliklerinden dolayı odamız ve camiamız adına TCDD 2. Bölge Müdürü Sn. Mahmut Yetkin’e Teşekkürlerimizi sunarız.


 
 
 


Bu haber 3031 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum