MHP Çankırı İl Başkanlığı Milliyetçi Hareketin Genel Merkezinde

“Misafirperverlikleri ve nezaketleri için kıymetli başkanlarımıza teşekkür eder, yaptıkları çalışmalarda kendilerine üstün başarılar dileriz."

MHP Çankırı İl Başkanlığı Milliyetçi Hareketin Genel Merkezinde
18 Kasım 2021 - 23:53 - Güncelleme: 19 Kasım 2021 - 00:22
MHP Çankırı İl Başkanlığı Genel Merkezde

“Hedefimiz Kızılelma’dır, ülkümüz Turan’dır, yeminimiz istiklaldir, gayemiz insanlığın çehresini, coğrafyaların kaderini, medeniyetlerin ana yatağını huzur, istikrar, demokrasi, insana saygı, adil paylaşım, adaletli muameleyle değiştirmektir.”

Liderimiz Devlet Bahçeli

MHP Çankırı İl Başkanı Sayın Ahmet Kurt ve Yönetim Kurulu Üyeleri Milliyetçi Hareketin Genel Merkezinde Genel Başkan Yardımcıları Sayın Pelin Yılık, Sayın Mevlüt Karakaya, Sayın Yaşar Yıldırım, Genel Sekreter Sayın İsmet Büyükataman ve MDK Üyesi Sayın Ahmet Korhan Mastı'yı ziyarette bulundular.

“Misafirperverlikleri ve nezaketleri için kıymetli başkanlarımıza teşekkür eder, yaptıkları çalışmalarda kendilerine üstün başarılar dileriz. İfadelerine yer verildi.


İl Başkanı Ahmet Kurt ve Yönetim Kurulu Üyeleri KAMUSEN Genel Başkanı Sayın Önder Kahveci'yi ziyaret ederek güncel ve genel konular üzerinde bir değerlendirmede bulundular. Sayın Önder Kahveci'ye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür eder, şahsına ve teşkilatına başarılar dileriz.

Bu haber 1811 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum