371 Köy Ziyareti Sonrası Tüm İlçelerin Köy Muhtarları İle Bir Araya Geldi

Talep edilen konular arasında özellikle içme ve sulama suyu, gölet çalışmaları, yol ve diğer talepler yer aldı.

371 Köy Ziyareti Sonrası Tüm İlçelerin Köy Muhtarları İle Bir Araya Geldi
24 Kasım 2021 - 09:23 - Güncelleme: 24 Kasım 2021 - 09:28
AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu 371 Köy ziyareti sonrasında, Tüm İlçelerin Köy Muhtarları ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı muhtarlarla buluşma kültürünü yerelde de devam ettiren AK Parti Çankırı teşkilatı, sık sık bir araya geldiği muhtarlarla yatırımları ve ihtiyaçları konuşmak için bir kez daha buluştu.

Her İlçede yapılan toplantılarda, 2021 yılında Çankırı'nın köylerinde gerçekleştirilen yatırımların ele alınarak, muhtarların 2022 yılı için talepleri dinlenerek gerçekleştirilecek yatırımlar konusunda istişarede bulunuldu. Talep edilen konular arasında özellikle içme ve sulama suyu, gölet çalışmaları, yol ve diğer talepler yer aldı.

2019 yılında da AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, 371 köyü gezerek köy halkı ve muhtarlarla bir araya gelmişti. Toplantılar neticesinde Köy Muhtarları kendileriyle Milletvekili Salim Çivitçioğlu ve Ak Parti Teşkilatlarının göstermiş oldukları yakın ilgilerinden ve ziyaretlerden duydukları memnuniyeti ilettiler. Muhtarlarla yapılan toplantılarda Mv. Salim Çivitcioğlu’na Ak Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Ak Parti İlçe Teşkilatları eşlik ettiler.

Bu haber 3230 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • BALYAPMAZ ARI
  8 ay önce
  Köy köy gezip boy boy fotoğraf vermekle bu memlekete bir faydan olmaz. İş bitiricilik, girişimcilik önemli. Halen geçmiş dönemlerin meyvesini yiyorsunuz.
 • SESSİZ ADAM
  8 ay önce
  2001 yılında Kuruluşunda gururla görev aldığım, tasarrufla başlayıp, halk tabanına inen Çankırı'da x oy potansiyeli ile sandıkta şahlanan Ak Parti , SON SEÇİMLERDEN 8 oy potansiyeli ile dipleri görmüştür. Yönetim şekli, çalışma planı ve görev kademelerindeki şahıslarıyla eleştirilmekte, halkın güvenini her geçen gün maalesef kaybetmektedir. Kimse ne kendini ne başkasını kandırmasın...