Cumhur İttifakı Ortakları MHP Ve AK Parti'den Birlik Mesajı

AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri MHP Çankırı İl Başkanlığını ziyaret etti.

Cumhur İttifakı Ortakları MHP Ve AK Parti'den Birlik Mesajı
05 Ağustos 2022 - 12:06 - Güncelleme: 05 Ağustos 2022 - 12:10
MHP Ve AK Parti’den Birlik Mesajı

Milletvekili Salim Çivitçioğlu MHP’yi Ziyaret Etti

Adalet Ve Kalkınma Partisi Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri MHP Çankırı İl Başkanlığını ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyaret nedeniyle partinin sosyal medya hesabından bir açıklama yapan MHP Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt, “Cumhur İttifakı ortağımız AK Parti Milletvekili Sayın Salim Çivitçioğlu, İl Başkanı Sayın Abdülkadir Çelik Merkez ilçe Başkan Sayın Bahri Kılıç ve Yönetim Kurulu üyeleri ile İGM Grup Başkanvekili Sayın Ruhi Şeker partimizi ve Kadın Kollarımızı (KAÇEP) ziyaret ederek İl Başkanımız Sayın Ahmet Kurt ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, KAÇEP’ten sorumlu İl Başkanı danışmanımız Huriye Yılmaz, Merkez ilçe Başkan Yardımcımız İsmail Özel ve Yönetim Kurulu üyelerimiz ile gündeme dair istişare ve değerlendirmelerde bulundular.

Nazik ziyaretlerinden dolayı AK Parti heyetine çok teşekkür ederiz” dedi.

Milletvekili Salim Çivitcioğlu ise, “Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığını ziyaret ederek, çeşitli konularda istişarelerde bulunduk.

Nezaketleri ve misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik ise, “Cumhur İttifakı ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı ve İl Kadın Kolları Başkanlığı’nı ziyaret ederek istişarelerde bulunduk.

Misafirperverlikleri için İl Başkanımıza ve Yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Bu haber 2265 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum