Çayyolu Elektrikçi takipçi satın al takipçi hilesi düşmeyen takipçi hosting

Basın Yöneltmenlerinden AK Parti İl Başkanı Koray Erdoğan'a Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti İl Başkanı Koray Erdoğan, "Hizmet ve siyaset bir bayrak yarışıdır. Şimdi ise bu bayrağı İl Başkanı olarak şahsım devraldı. İlimiz ve bir millet aşkı hikâyesi olan AK Partimize hayırlı, uğurlu olsun.” Dedi.

Basın Yöneltmenlerinden AK Parti İl Başkanı Koray Erdoğan'a Hayırlı Olsun Ziyareti
18 Ağustos 2023 - 12:28 - Güncelleme: 18 Ağustos 2023 - 12:37
Erdoğan’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Çankırı’da faaliyet gösteren İnternet Medya Yöneticilerinden www.haberci18.com İnternet Medya Yönetmeni Mustafa Çelik, Çankırı Postası İnternet Medya yönetmeni Ercan Şeker ve Radyo Neşe Yayın Yönetmeni Turan Harmancı AK Parti Çankırı İl Başkanlığına atanan Koray Erdoğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Birlik Beraberlik Mesajları Verildi

www.haberci18.com İnternet Medya Yönetmeni Mustafa Çelik, “Çankırı AK Parti İl Başkanlığı makamında gerçekleştirilen ziyarette, “Kentimiz adına bağımsız, tarafsız, olaylara objektif  bakış açılarımız ile birlikte, basın ahlak kurallarımıza uyarak beraberlik mesajları verildi. AK Parti İl Başkanı Koray Erdoğan’a “Hayırlı uğurlu olsun” diyerek, başarı dileklerimizi ilettik.” Dedi.

Gönlümüz Bir, Yolumuz Bir Ve Davamız Bir

Başkan Erdoğan, “Gönlümüz bir, yolumuz bir ve davamız bir. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde çalışmalarında Çankırı olarak birlik ve beraberlik içerisinde önemli ve yoğun çalışmalarda bulunacaklarının altını çizdi. Erdoğan, “Almış olduğum bu bayrağı daha yükseklere taşıyacağıma sonuna kadar inanıyoruz. Dualarımız sizinle. Bu vesileyle İl Başkanlığımıza, şahsıma yapmış olduğunuz ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

AK Parti Bir Millet Aşkı Hikâyesidir

“Asaleten göreve atanan ve büyük hızla çalışmalarına başlayan AK Parti İl Başkanı Koray Erdoğan, oluşturmaya çalıştığım değerli yönetim kurulu üyelerine, büyüklerime, dava ve yol arkadaşlarıma, tüm partililerime başarılar diliyorum. Hizmet ve siyaset bir bayrak yarışıdır. Şimdi ise bu bayrağı İl Başkanı olarak şahsım devraldı. İlimiz ve bir millet aşkı hikâyesi olan AK Partimize hayırlı, uğurlu olsun.” Dedi.

Çankırı İçin Koşturmaya Devam Edeceğiz

AK Parti İl Başkanı Koray Erdoğan, “Ben bu güzel dileklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah birlikte hayırlı hizmetlerde bulunacağız. Çankırı için, İlçelerimiz için, köylerimiz için koşturmaya devam edeceğiz. Önümüzde bir yerel seçim var. Biz çalışmalarımıza başladık. İnşallah hizmet ehli olduk, olmaya devam edeceğiz. AK Parti ve Çankırı için bir ve beraber olarak çalışmalara devam edeceğiz. Basın bir şehrin gözü kulağıdır, sizlerin tercübelerinden de yararlanarak yolumuza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Samimi ortamda geçen ziyaret amacına ulşaşarak son buldu.

Bu haber 2487 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • misafir
    3 ay önce
    Lütfen bu bayrak yarışından Tuna ve saz gurubunu,hastane yönetimini uzak tutun size zarar veriri