Valilik Makamında Kabul Edildik

Çankırı’da yayın hayatını sürdüren, Haberci18.Com İnternet Medya sahibi Mustafa Çelik, TRT Çankırı Muhabiri Hilmi Çelikel, Çankırı Postası İnternet sitesi sahibi Ercan Şeker ve Radyo Neşe sahibi Turan Harmancı, Valimiz Mustafa Fırat Taşolar'ı ziyaret ettiler.

Valilik Makamında Kabul Edildik
16 Eylül 2023 - 21:20 - Güncelleme: 17 Eylül 2023 - 09:14
Haberci18, Çankırı Postası, Radyo Neşe, TRT Çankırı Temsilcilerinden Taşolar’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Çankırı’da yayın hayatını sürdüren, Haberci18.Com İnternet Medya sahibi Mustafa Çelik, TRT Çankırı Muhabiri Hilmi Çelikel, Çankırı Postası İnternet sitesi sahibi Ercan Şeker ve Radyo Neşe sahibi Turan Harmancı, Valimiz Mustafa Fırat Taşolar'ı ziyaret ettiler.

Valimiz Mustafa Fırat Taşolar ile birlikte hem bir tanışma hem de ilimize dair konuları konuşmak için makamında bir araya geldik.


Taşolar, “30 Günlük Vali Olduğunu, Şehrin Sorunları İle Şimdilik Konuşmayacağını, Ama; İlerleyen Günlerde İse Açıklamalarda Bulunacağının Altını Çizdi”

Çiçeği burnunda yeni Valimiz Taşolar, “Şehri, ilçeleri, köyleri, beldeleri tanımaya çalışan bir Vali olarak üzerindeki yük ve sorumluluğun bilinciyle işe koyulduğunu ve 30 günlük süre boyunca ilimizin büyük projelerini, ilimizde gerçekleştirilen yatırımlar ve yürütülen çalışmalar hakında ilçeleri ve kurumları ziyaret ederek çalışmalarını sürdürdüğünü, bilgi edindiğini ifade etti.”

Çankırı Valisi olarak ilimize yeni atanan Mustafa Fırat Taşolar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ettik.

Valimiz Taşolar, “İyi bir Çankırı hedefiyle görevimize başlamış olduk, inşallah bütün bu hedefleri hep birlikte başaracağız." dedi.

İyi dileklerimiz ve nezaketlerimiz için biz konuklarına teşekkür eden Vali Taşolar, gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, basının demokrasinin dördüncü gücü olduğuna vurgu yaptı.

Vali Taşolar, Çankırı’nın sahip olduğu zenginlikleri daha fazla büyütüp, şehri çok daha iyi noktalara taşımayı hedeflediklerini söyledi. Yöneticiler olarak şehrin problemlerine ve öncelikli konularına eğilerek hep birlikte çok çalışacaklarını ve etrafındaki çalışma arkadaşlarından da aynı performansı beklediğini kaydetti.

Basın mensuplarıyla yakın bir çalışma içerisinde olacaklarını kaydeden Vali Mustafa Fırat Taşolar, basın mensuplarının doğru bilgiye ulaşması konusunda işlerini kolaylaştırmak üzere üzerlerine düşen görevi yapmaktan kaçınmayacaklarını söyledi.

Çankırı’daki medya kurumları yerel İnternet Medya ve ulusal haber ajanslarından görev yapan basın mensuplarıyla tek tek tanışan Vali Taşolar, Basın ve medya kurumlaının çalışmalarının bir kentin tanıtımı, marka değerinin artması ve şehrin bulunduğu noktadan çok daha ileriye taşınmasında önemli rol taşıdığına dikkat çekti.

Sayın Valimize Sorunlarımızı İlettik

İletişim problemi olamayan ve ulaşılabilir biri olduğunu belirten Vali Taşolar, “İletişim ve ulaşılma problemi olmayan birisi olduğumu düşünüyorum. Açık iletişim taraftarı olan biriyim, neyse onu ifade etmekten çekinmeyen birisiyim. O yönüyle sağlıklı bir irtibat sürdüreceğimiz kanaatindeyim. Basın bizim için gören gözümüz, duyan kulağımızdır. Bu açıdan önemli faydalı olarak tek gayemiz ilimize hizmet etmektir” ifadelerini kullandı.

Çankırı’da Keyif Verici İnternet Medya Gazeteciliği Yapamıyoruz!

Geçmiş yıllarda yazmayın, eleştirmeyin, şehre zarar vermeyelim diyerek önümüzü kesmeye yeltendiler. Üç maymunu oynayanlar bizleri Mahkemeye vererek yıpratmak istediler, şehrin kaderiyle oynadılar. Bizi de mesleğimize küstürenler olmuştu...

www.haberci18.com İnternet Medya Sahibi Mustafa Çelik, “Sırtlarındaki yük ve sorumluluğun ağırlığıyla hareket ettiğini ifade ederek,
İlimizin her meselesiyle ilgili zihin yoracağız. Şehrin dert ettiği bir meseleyi biz de dert edeceğiz. Aklımızı, gücümüzü ve mesaimizi ona yoracağız. Çok çalışacağız ve etrafımızdaki yöneticilerinde, siyasetcilerinde çok çalışmalarını bekleyeceğiz, aksini düşünenler olursa onlarıda eleştirmekten geri kalmayacağız.” 

Bu haber 2899 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum