Bademçay Köy Yolunda Trafik Kazası 2 Yaralı

Mehmet Hallaç sevk ve idaresindeki 18 AT 069 plakalı araç ile, araç sürücü bilgileri edinilmeye çalışılan 25 LN 919 plakalı araç Bademçay köyü karayolunda çarpıştı.

Bademçay Köy Yolunda Trafik Kazası 2 Yaralı
30 Temmuz 2021 - 22:22 - Güncelleme: 30 Temmuz 2021 - 22:29
2 Yaralı

Çankırı Belediyesi Etüt Proje Müdürü Mehmet Hallaç Trafik Kazası Geçirdi

Yapraklı Dernekler Federasyonu üyesi, Mansurlu Köyü Dernek Başkanı, Çankırı Belediyesi Etüt Proje Müdürü Mehmet Hallaç kardeşimiz Çankırı Yapraklı İlçesi Bademçay köy yolunda trafik kazası geçirmiş olup, Çankırı'daki ilk müdahalenin ardından ayak bileğinde ve kaburgalarında bulunan kırıklardan dolayı tedavisi için Ankara Şehir Hastanesine sevk edilmiştir.

Bademçay Köy Yolunda Meydana Gelen Çift Taraflı Trafik Kazası İle İlgili Detaylar:

Alınan bilgilere göre; Mehmet Hallaç sevk ve idaresindeki 18 AT 069 plakalı araç ile, araç sürücü bilgileri edinilmeye çalışılan 25 LN 919 plakalı araç Bademçay köyü karayolunda çarpıştı.

Kazanın ihbarı ile olay yerine 112 Acil Ambulans Sağlık Çalışanları ile Güvenlik Güçlerimiz intikal etti.

Kaza yapan araçtan güçlükle çıkartılan 18 AT 069 plakalı araç sürücüsü Hallaç’ın ayak bilekleri ve kaburgalarında kırıklar olduğu öğrenildi. 25 LN 919 plakalı araç sürücüsünün ise çarpışmanın etkisiyle kaşında açılma olduğu tespit edildi.

Yaralılar ilk müdahalelerinin ardından Çankırı Devlet Hastanesine sevk edildiler.

Ayak bileği ve kaburgalarında bulunan kırıklardan dolayı Mehmet Hallaç tedavisi için Ankara Şehir Hastanesine sevk edilmiş olup, diğer araç sürücüsünün ise tedbir amaçlı olarak Çankırı Devlet hastanesinde ayakta tedavilerine devam edildi.

Araçlar çekici marifetiyle olay yerinden kaldırılırken, kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak, “Rabbim şifa versin inşallah... Her iki ailenin, sevenlerine sabırlar dileriz. Tez zamanda sağlığına kavuşmak dileğiyle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”

Bu haber 6760 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum