Çankırı'da 2023-2024 Adli Yıl Açılışı Gerçekleşti

Adaletin tecellisi için fedakârca çalışan Hakimlerimiz, Cumhuriyet Savcılarımız, Avukatlarımız, Adliye ve Ceza İnfaz Kurumları personelimizin yeni adli yılını kutluyor, kendilerine başarılar diliyor, yeni adli yılın...devamını okuyunuz.

Çankırı'da 2023-2024 Adli Yıl Açılışı Gerçekleşti
01 Eylül 2023 - 21:41 - Güncelleme: 01 Eylül 2023 - 21:52
2023-2024 Adli Yıl Açılışı

Çankırı Adliyesinde 2023-2024 Yılı adli yılını için düzenlenen adli yıl açılış  programa Çankırı Cumhuriyet Başsavcısı Oğuz Şükrü ENER, Çankırı Adalet Komisyonu Başkanı Halim ARISTAK, Çankırı Baro Başkanı Av. Mustafa DENİZ, Hakim ve Cumhuriyet Savcıları, Avukatlar ve Adliye çalışanları katıldı.

Açılış konuşmasında Çankırı Cumhuriyet Başsavcısı Oğuz Şükrü ENER;
"Hukukun üstünlüğü, adaletin hızlı, bağımsız ve tarafsız bir şekilde tesis edilmesi için fedakarca görev yapan, başta hakim, savcı ve avukatlarımız olmak üzere, adalet sistemimiz içerisindeki tüm yargı çalışanlarımızın yeni adli yılını kutlar, yeni adli yılın ülkemize, milletimize ve yargı teşkilatımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum." şeklinde sözlerini tamamladı.

Çankırı Adalet Komisyonu Başkanı Halim ARISTAK konuşmasında;" 2023 Yılı Hakim ve Savcılar Kurulu Kararnamesi ili Çankırı iline atandım, , Çankırı ilinde görev yapmaktan mutluluk duymaktayım, yeni adli yılın ülkemize, milletimize ve yargı teşkilatımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum." şeklinde sözlerini tamamladı.

Çankırı Baro Başkanı Av. Mustafa Deniz konuşmasında; Yeni adli yılın tüm ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum, yargı içersinde birer zincir olan avukatlık ve adliye siteminin huzurlu güvenli bir şekilde halkımıza götürülmesinde birlikte çalışmaya devam edeceğiz, bizlere her zaman destek olan Çankırı Cumhuriyet Başsavcımıza ayrıca teşekkür etmek istiyorum, yeni adli yılın ülkemize, milletimize ve yargı teşkilatımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum." şeklinde sözlerini tamamlamıştır.

A
daletin tecellisi için fedakârca çalışan Hakimlerimiz, Cumhuriyet Savcılarımız, Avukatlarımız, Adliye ve Ceza İnfaz Kurumları personelimizin yeni adli yılını kutluyor, kendilerine başarılar diliyor, yeni adli yılın adliyemize, tüm yargı camiamıza ve aziz milletimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Bu haber 3032 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mahmut Demir
    2 hafta önce
    Ülkede adalet var mı gerçekten? Adalet çökerse devlet çöker. Herkes aklını başına alsın. Adalet mülkün temelidir sözü öylesine bir söz değildir.