Çankırı Belediyesi Kendi İmkanları İle Öz Bütçesinden 4 İş Makinası Aldı

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, kredi ve hibe kullanmadan belediyenin kendi imkânları ile öz bütçesinden karşıladığı dört iş makinesini araç filosuna ekledi.

Çankırı Belediyesi Kendi İmkanları İle Öz Bütçesinden 4 İş Makinası Aldı
07 Temmuz 2021 - 12:16 - Güncelleme: 07 Temmuz 2021 - 12:22
Belediye Araç Filosuna Dört İş Makinesi

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, kredi ve hibe kullanmadan belediyenin kendi imkânları ile öz bütçesinden karşıladığı dört iş makinesini araç filosuna ekledi.

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, kredi ve hibe kullanmadan belediyenin kendi imkânları ile öz bütçesinden karşıladığı dört iş makinesini araç filosuna ekledi. Başkan Esen, iş makinelerinin Fen İşleri ile Su ve Kanalizasyon Müdürlüklerinde kullanılmak üzere alt ve üst yapı hizmetlerinde kullanılacağını söyledi. Çankırı Belediyesi, iki adet kazıcı yükleyici ve iki adet tandem silindir alarak araç ve iş makinesi filosuna yeni araçlar ekledi. Belediyenin öz kaynakları kullanılarak alınan iş makineleri Belediye Hizmet Binası önünde sergilendi.

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, belediye hizmetlerinin daha verimli hale getirilmesi amacı ile eskiyen ve bakım masrafları yüksek olan iş makineleri yerine yenilerinin kullanılacağını ifade etti. Esen, Çankırı halkına “Hayırlı ve uğurlu olsun.” temennisinde bulundu.

Bu haber 2211 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • 18 li
  2 ay önce
  İrfan Dinç belediyeyi devraldığında çok az araç sayısı vardı. Daha sonra Çankırı Belediyesi kendi bütçesinden,hibe ve borçla aldığı araçlarla adeta belediye araç filosu haline geldi. İlk defa olan bir şeymiş gibi haber verilmesi ve görmemişin oğlu hesabı gibi lanse edilmesi çok hoş bir şey değil. Araçlar Belediyemize ve milletimize hayırlı olsun.
 • isimsiz
  2 ay önce
  Zaten yazılan yorumları da yayınlamıyorlar kardeş işlerine nasıl gelirse ama sandık önümüze gelecek.