AK Parti Çankırı Teşkilatlarından Büyük Buluşma

AK Parti Çankırı Teşkilatları bir araya geldi, 31 Mart 2019 Yerel Seçim öncesi çalışmalar istişare edildi.

AK Parti Çankırı Teşkilatlarından Büyük Buluşma
26 Şubat 2019 - 23:21

Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıda tüm AK Parti Çankırı teşkilatlarına seslenen Belediye Başkanı ve AK Parti Çankırı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Boz, “Memleket işi gönül işidir.” diyerek başladığı konuşmasında “Halkın içinden ve halkla iç içeyiz. Hizmet yoluna can-ı gönlümüzü, memleket sevdasına başımızı koyduk. Vatandaşımızın yansıması, gözü, kulağı, sesi olmaya devam edeceğiz. Gönül belediyeciliği seferberliğimizin en büyük destekçisi ise yine gönlü aşk ve vicdan ile dolu halkımız olacaktır.” dedi.

 

AK Parti Çankırı İl Yönetimi, Merkez Belediye Meclis Üyesi Adayları, Merkez İl Genel Meclis Üyesi Adayları,  İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkan Adayları, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanları, İlçe Belediye Meclis Üyesi Adayları, İlçe İl Genel Meclis Üyesi Adayları istişare toplantısında buluştu. Toplantıya AK Parti Grup Başkan Vekili ve Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, Milletvekili Salim Çivitçioğlu, İl Başkanı Celal Kaman, Belediye Başkanı Hüseyin Boz, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu, İl Genel Meclis Başkanı Ruhi Şeker, SKM Başkanı Nevzat Erdem, Kadın Kolları Başkanı Hacer Rukiye Yıldırım ile Gençlik Kolları Başkanı Nizamettin Ünal da katıldı.

 

Toplantıda konuşma yapan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Hüseyin Boz,  halkın içinden gelen bir Belediye Başkanı olarak vatandaşların da layık görmesi ile Çankırı’da “Gönül Adamı” olmaya devam edeceğini belirtti. Boz, yürüdükleri bu yolda Çankırı’ya Çankırı’da yaşayan vatandaşlara en faydalı olanı yapmaya, en adil olanı kazandırmaya söz verdiklerinin altını çizdi. Gönül Belediyeciliği çatısında herkesi kucaklayacaklarını belirten Boz, bu yolda en büyük destekçilerinin yine halk olacağını ifade etti.

 

Ak Parti Grup Başkan Vekili ve Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, AK Partinin hayalleri gerçekleştiren bir parti olduğunu söyleyerek 31 Mart Yerel Seçimler sonrasında da halkın hayallerini gerçekleştirmeye devam edeceklerini söyledi. Milletvekili Salim Çivitçioğlu ise AK Parti Teşkilatının her bir üyesinin birbirine sahip çıkan bir yapıda olduğunu söyleyerek “31 Mart’tan sonra yine Çankırı’dan çok büyük bir oy oranı ile Cumhurbaşkanımızın karşısına çıkmak istiyoruz.” dedi.

 

 

 

 

 

Bu haber 1416 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum