AK Parti Çankırı Teşkilatından Tarihi Buluşma

Parti teşkilatlarında ilk günden bugüne görev almış üyeleri buluşturan kahvaltı, partideki vefa anlayışını da bir kez daha gözler önüne serdi.

AK Parti Çankırı Teşkilatından Tarihi Buluşma
27 Eylül 2021 - 09:40 - Güncelleme: 27 Eylül 2021 - 09:44
Çankırı Teşkilatından Tarihi Buluşma

Av. Abdulkadir Çelik başkanlığındaki AK Parti Çankırı İl Başkanlığı, kurucular kurulu üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Parti teşkilatlarında ilk günden bugüne görev almış üyeleri buluşturan kahvaltı, partideki vefa anlayışını da bir kez daha gözler önüne serdi.

Devam eden programlar kapsamında, daha önce görev yapmış belediye meclis üyeleri ve merkez ilçe teşkilatlarını oluşturan eskimez kadrolarda bir araya geldi.
Düzenlenen programlara Milletvekili Salim Çivitçioğlu, Çankırı eski Belediye Başkanı İrfan Dinç, eski İl Genel Meclis Başkanı Osman Canbaz ve eski AK Parti İl Başkanı Celal Kaman da katıldı.

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik ise ‘Vefa Buluşmaları’ olarak adlandırdığı programları sosyal medya hesabından “İlk günki enerjiyle her daim AK Parti sevdasını gönüllerinde taşıyan değerli büyüklerimize fikir ve önerileri için teşekkürlerimi sunuyoruz.” yazısıyla paylaştı.

Bu haber 2253 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • esnaf
    3 hafta önce
    Halkta bunu istiyordu İrfan Dinç sahalara çıkmış, hadi hayırlı olsun başkanım şimdiden. Özlenen ve beklenen haber:)