İlimiz Valisi Abdullah Ayaz'ın Kurban Bayramı Mesajı

Vali Abdullah Ayaz, Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

İlimiz Valisi Abdullah Ayaz'ın Kurban Bayramı Mesajı
18 Temmuz 2021 - 08:27 - Güncelleme: 18 Temmuz 2021 - 08:35
Kurban Bayramı Mesajı

Vali Abdullah Ayaz, Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Vali Ayaz yayınladığı kutlama mesajında; Milli birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, yardımlaşma ve paylaşma değerlerimizi bizlere hatırlatan dini bayramlarımızdan Kurban Bayramı’na kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlarımız; karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün pekiştiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, evlerimizin rahmet ve bereketle dolduğu, birbirimize her zamankinden daha fazla kenetlendiğimiz müstesna günlerdir.

Bayram sevincimizi ailemizle, akrabalarımızla paylaştığımız gibi; muhtaç ve kimsesiz vatandaşlarımızla, huzur evindeki yaşlılarımızla, şehit aileleri ve gazilerimizle birlikte paylaşalım ki gönül birliğimizin daim olduğunu gösterelim.

Kıymetli Çankırılı Hemşehrilerim;

Kovid-19 salgını ile mücadelemiz hala devam ediyor. Maalesef salgın bitmedi.

Başarıyla yürüttüğümüz salgınla mücadelemize zarar vermemek için, tedbirleri unutmadan maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyarak Kurban Bayramı’nı geçirmeye özen gösterelim ve virüsün yayılımının hızlanmasına fırsat vermeyelim. Kurban ibadetimizi gerçekleştirirken tedbirlerden uzaklaşmamaya azami özen gösterelim ve sorumlu davranalım.


Valilik olarak vatandaşlarımızın Kurban Bayramı'nı huzur ve güven içerisinde geçirmelerini sağlamak amacıyla, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarımız tarafından gerekli önlemler alınmıştır. Sevinçle geçirmeyi arzuladığımız bayram günlerimizin bir hüzne dönüşmemesi için, seyahate çıkacak olanlar başta olmak üzere, tüm vatandaşlarımızdan trafikte gerekli dikkati göstermelerini ve trafik kurallarına riayet etmelerini bekliyoruz.

Bayram vesilesi ile bu günleri huzur içerisinde geçirmemizi sağlayan, vatan uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve ahirete irtihal eden gazilerimizi bir kez daha rahmetle yâd ediyor; şehit ailelerimizin ve gazilerimizin bayramlarını tebrik ediyorum.

Bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini, aziz milletimiz ve tüm insanlık için huzura, esenliğe ve sağlıklı günlere vesile olmasını temenni ediyorum. Çankırılı hemşehrilerimin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

Abdullah Ayaz=>Çankırı Valisi

Bu haber 1492 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum