Çankırı FK Masterler Deplasman da Galip

Alınan bu galibiyetle puanını 14'e yükselten Çankırı FK Masterler ligde 14 puanlı 3 takımdan biri oldu.

Çankırı FK Masterler Deplasman da Galip
25 Ocak 2023 - 11:00 - Güncelleme: 25 Ocak 2023 - 11:07
Deplasman da Galip

Türkiye Masterler Veteranlar Futbol Liginde; bu hafta sonu ikinci devrenin ilk hafta mücadeleleri oynandı. Çankırı FK Masterler; 22/01/2023 Pazar günü Tosya Sentetik sahasında saat:14:30 da başlayan mücadele Tosya Veteranlar takımının konuğu oldu. Maç öncesi Tosya ya giriş yapan takımımızı Tosya Veteranlar yöneticileri ve kaptanları karşıladı.

Maça fırtına gibi başlayan Çankırı FK Masterler maçın tamamında rakibine karşı üstün bir mücadele sergiledi. Son haftalarda oynadığı güzel futbolu bu mücadelede de devam ettiren Çankırı FK Masterler maç sonunda mücadeleden 3-2 galibiyet ile ayrıldı. Ömer Kumru, Musa Atılkan, Ümit Erdem ile net gol pozisyonlarına giren Çankırı FK Masterler de Ömer Kumru’nun 2 topu üst direğe takıldı.

Maçın ilk yarısı Ömer Kumru ve Güner Ericekli nin kendi kalesine attğı gollerle 1-1 tamamlandı. İkinci yarıda Ömer Kumru ile bir gol daha bulan takımımız 2-1 öne geçti. Maçta uzatma bölümleri nefes kesti. 70+3 te Tosya Veteranlar Hasan Mutlu ile beraberliği sağladı. 70+5 te Ümit Erdem penaltı dan attığı golle maçta son sözü söyledi ve takımımız mücadeleden galibiyetle ayrıldı.

Mücadele sonunda Çankırı FK Masterler takımı Teknik Direktörü M.Bora Kanat; “ben bu takıma hep inandım. İlk haftalarda gereksiz kaybettiğimiz puanlara rağmen inandım, inancımı kaybetmedim. İnancımın da boşa çıkmadığını bu gün bir kez daha gördüm. Biz bitti demeden bitmez” diyerek mutluluğunu dile getirerek sözlerini tamamladı.

Alınan bu galibiyetle puanını 14 e yükselten Çankırı FK Masterler ligde 14 puanlı 3 takımdan biri oldu. Lige 14 puanı olan Çankırı FK Masterler, Safranbolu Veteranlar ve Tosya Veteranlar averajla 3-4 ve 5.sırayı paylaşıyorlar.

Tosya Veteranlar; Hüseyin Ercan, Menderes Sancı, Ali Çetin, Mustafa Çayırcı, Muharrem Gökırmak, Nezir Öztürk, Hasan Mutlu, Zafer Çelebi, Murat Taşçı, Yunus Can, Erol Güççük

Yedekler; Mehmet Özabacı, Talha Türkmen, Caner Şen, Sıtkı Demirci, Murat Satılmış

Çankırı Fk Masterler; İbrahim Pehlivan, Hakan Yavuz, Yakup Eskimez, Güner Ericekli, Arif Metin, Murat Uçar, Cengiz Demirel, Halil Koçak, Ali Bayır, Ümit Erdem, Ömer Kumru

Yedekler; Hasan Düzbasan, Mustafa Güngör, Musa Atılkan, İbrahim UYAR, Burak Koç, Murat Hasbakır

Goller: Ömer Kumru (2), Ümit Erdem (Çankırı FK Masterler), Güner Ericekli (KK), Hasan Mutlu (Tosya Veteranlar)

Bu haber 1686 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum