Çankırı Tanıtım Günleri İstanbul'da 20-23 Ekim'de Yapılacak

İlimizin tarihi, turistik, kültürel ve ekonomik değerlerinin İstanbul’da tanıtılması amacıyla 20-23 Ekim 2022 tarihlerinde Çankırı Tanıtım Günleri düzenlenecek.

Çankırı Tanıtım Günleri İstanbul'da 20-23 Ekim'de Yapılacak
22 Eylül 2022 - 17:29 - Güncelleme: 22 Eylül 2022 - 17:35
Çankırı Tanıtım Günleri'nin komisyon toplantısı gerçekleştirildi.

İstanbul Çankırı Dernekler Federasyonu (ÇANDEF) koordinesinde, Çankırı Valiliği himayelerinde Çankırı Belediyesi, Çankırı Karatekin Üniversitesi ve İlçe Belediyelerimizin katılımı ile hemşehrilik bilincinin geliştirilmesi ve ilimizin tarihi, turistik, kültürel ve ekonomik değerlerinin İstanbul’da tanıtılması amacıyla  20-23 Ekim 2022 tarihlerinde Çankırı Tanıtım Günleri düzenlenecek.

İstanbul Maltepe Orhangazi Şehir Parkı Etkinlik Alanında düzenlenecek olan Çankırı Tanıtım Günleri hazırlık çalışmalarının etkin ve verimli bir şekilde yürütülebilmesi amacıyla Vali Yardımcısı Recep Yüksel başkanlığında oluşturulan komisyon toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya İl Kültür ve Turizm Müdürü Muharrem Ovacıklı, Karatekin Üniversitesi SKS Daire Başkanı Murat Yıldırım, Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk, Eldivan Belediye Başkanı Mustafa Lafçı, Korgun Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Kozan, İl ve İlçe Belediye Temsilcileri ile İstanbul Çankırı Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Zeynettin Aydın katılarak stant alanları belirlenerek izlenecek yol haritası çıkartıldı. Belediyelerin stantlarda sergilenecek ürün ve materyal çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunulan toplantı ilimizin en iyi şekilde temsil edilmesi için gerekli hassasiyetin gösterilmesi temennisi ile sona erdi.

Bu haber 765 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum