Sayın Çerkeş Belediye Başkanı "Neyin Mazereti Yok" (Özel Haber)

Böyle bir panonun makamda bulunmasına neden ihtiyaç duyulduğunu sorarak detaylı bilgi almak istedik.

Sayın Çerkeş Belediye Başkanı "Neyin Mazereti Yok" (Özel Haber)
24 Mayıs 2022 - 23:54 - Güncelleme: 25 Mayıs 2022 - 00:10
Başkan “Neyin Mazereti Yok”

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı’nın Makam Odasındaki “Mazeret Yok” Tabelasına Kilitlendik

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak, bir sohbet sırasında Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı’nın makamındaki “Mazeret Yok” tabelası dikkatlerimizden kaçmazken, böyle bir panonun makamda bulunmasına neden ihtiyaç duyulduğunu sorarak detaylı bilgi almak istedik.

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı’nın Makamındaki “Mazeret Yok” Panosu Ne Anlama Geliyor ki, Neden Böyle Bir Panoya İntiyaç Duydu Acaba? Sorumuza Cevap Aradık...

Bahaneler Arkasına Sığınarak Sorunlar Çözülemez

Başkan Sopacı, “Belediyecilikte hizmet devamlılığı esastır. Göreve geldiğimiz andan itibaren ilçemizin alt ve üst yapısıyla ilgili geniş perspektifte işlerimize başladık. Belediyecilikte örnek gösterilen bir hizmet anlayışını sergilemeye özen gösteriyoruz. Şehrimiz Çankırı için, ilçemiz Çerkeş için kaynaklarını doğru zamanda doğru yerde kullanmak için ilk günkü heyecanımızla gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bu süre zarfında da halkımıza verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz. İlçemizin tarihi ve kültürel zenginliğini içinde bulunduğumuz teknolojiyle modern projelere uyarlıyoruz. İnsan odaklı, sorunlara gerçekçi, etkili çözümler üreten ve geleceğin ilçesini oluşturmaya çalışan bir belediyecilik anlayışıyla işe koyulduk ve 8 yılını geride bıraktık. Anadolu’nun parlayan yıldızı Çankırı’ımızın, İlçemiz Çerkeş’in geleceğini düşünerek, daha yaşanabilir bir ilçe oluşturmak, onu bir ayrıcalıklar ilçesi haline getirmek için spor, eğitim, kültür-sanat faaliyetleri, tarihi miras çalışmaları, fiziki yatırımlarla hizmetlerimizi gerçekleştirdik.”

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, “Fişek Ali Konağı Ve Çerkeş Belediye Başkanlığına Ait Binayı ÇAKÜ’ye Devredtiklerini” söyledi.

Çerkeş Meslek Yüksekokulu İlk Toplantısını Kendilerine Tahsis Edilen Çerkeş Belediye Başkanlığı Binasında Yaptı


Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi ve Çerkeş Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlileri Çerkeş Belediyesi’ni ziyaret ederek konu ile ilgili bir toplantı yaptılar.

-Çerkeş Meslek Yüksekokulu Çerkeş’in İncisi Bu Bölgenin de Batıya Açılan Kapısı Olacaktır-

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı; “Geçtiğimiz Nisan ayı içerisinde Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çifçti ve Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı olarak 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılında Çerkeş Meslek Yüksek Okulu’nun Çerkeş Belediyesi Hizmet binasında eğitime başlaması için protokol sözleşmesi imzalamıştık.

Devir sözleşmesi gereği mevcut bina Haziran ayında yapılacak tadilatlar sonrasında Başkanlık Makamı dahil olmak üzere tüm birimler boşaltılacak ve bina yeni haliyle Temmuz 2022'de üniversiteye teslim edilecek.


Çerkeş MYO öğrencilerini en iyi şekilde misafir etmek ve eğitim görmelerini sağlamak için imkanlar ölçüsünde devletin tüm olanaklarını seferber edilecek.

“Belediye Başkanı olarak uzun süredir hem kendisinin hayali hem Çerkeş halkının isteği olan Meslek Yüksekokulunun artık Çerkeş’te eğitim vermesinin mutluluğunun tarif edilemez olduğunu söyledi.”

Çerkeş için tarihi bir gün olduğunun altını çizen Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı’dan Açıklama Gelir mi Bilemiyoruz Ama, Başkan Neyin Mesajını Veriyor?

Dikkatlerimizden kaçmayan panoya kilitlensekte, Çerkeş Belediye Başkanı Sayın Hasan Sopacı’nın makamındaki “Mazeret Yok” panosu ile ilgili net bir açıklama yapmasını bekleriz.

Bu haber 1354 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum