AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlun'dan Kılıçdaroğlu'na Yanıt

Çivitçioğlu, "Şunu iyi bilin, Cumhur İttifakı'nın sımsıkı olduğu Çankırı'mızdan size ve ittifakınıza mama yok." dedi.

AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlun'dan Kılıçdaroğlu'na Yanıt
08 Temmuz 2020 - 21:57 - Güncelleme: 08 Temmuz 2020 - 22:45

AK Partili Çivitcioğlu'ndan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na "Devrez Kızlaryolu Barajı" yanıtı...

Adalet Ve Kalkınma Partisi Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, Çankırı Kurşunlu'da yapımı süren baraja ilişkin, "Barajımızla ilgili ödenek ayrılmış ve müteahhit firma tarafından çalışmalara başlanmıştır. Sayın Kılıçdaroğlu biz işimizi biliyoruz. Biz Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde verdiğimiz her sözün sonuna kadar arkasındayız." dedi.

Çivitcioğlu, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, CHP Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu’nun partisinin TBMM Grup toplantısında yaptığı konuşmada, Çankırı'nın Kurşunlu ilçesine bağlı Köpürlü köyünde temeli atılan Devrez Kızlaryolu Barajı'nın "sihirbazlıkla ortadan kaybolduğuna" yönelik sözlerini şaşkınlıkla dinlediğini ifade etti.

Kılıçdaroğlu'nun, söz konusu barajın temelinin atılmadığına ilişkin eleştirilerini de aktaran Çivitcioğlu, "Bugüne kadar ülkenin hayrına herhangi bir proje üretmemiş, en büyük hizmeti sadece çeşme açılışı olan birisine baraj yapım işini anlatmak bizim için hayli zor olacak. Sayın Kılıçdaroğlu, baraj veya gölet inşaatlarına, önce ulaşım yolları açılarak işe başlanır. Bu işlemden sonra da gövde temel kazısına başlanır. Şu ana kadar, vana odası, ulaşım yolu ve ana ulaşım yolu açılmıştır." şeklinde konuştu.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin Çankırı ziyaretinde baraj yapım alanına da gidildiğini, barajın isminin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Devrez Prof. Dr. Hasan Zuhuri Sarıkaya Barajı olarak belirlendiğini anlatan Çivitcioğlu, "Bu barajımızla ilgili ödenek ayrılmış ve müteahhit firma tarafından çalışmalara başlanmıştır. Sayın Kılıçdaroğlu biz işimizi biliyoruz. Biz Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde verdiğimiz her sözün sonuna kadar arkasındayız." dedi.

Çankırı halkının baraj çalışmalarının ne durumda olduğunu bildiğini de belirten Çivitcioğlu, şunları kaydetti:

"Çankırı insanı, basiretiyle ve ferasetiyle gelişmeleri izler. Seçim zamanı geldiğinde de süreci vicdan terazisinde hassasiyetle tartar ve gereğini yapar. Çankırı seçmeni, sizin ensenize öyle bir dokunmuş ki 18 senedir yerden kalkamamışsınız. Kalkacağa da hiç benzemiyorsunuz. Biz icraatlar ile hizmet siyasetimize, siz ise boş laf siyasetinize devam edin ama şunu da iyi bilin, Cumhur İttifakı'nın sımsıkı olduğu Çankırı'mızdan size ve ittifakınıza mama yok."

Milletvekili Salim Çivitçioğlu'nun Kılıçdaroğlu’na Yanıt Videosunu İzlemek İçin Aşağıdaki Linke Tıklayınız

https://www.youtube.com/watch?v=WO85gyJ8je0&t=35s


 


Bu haber 8751 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • öz çankırılı
  4 hafta önce
  ya gidin işinize bakın 20 yıla yakındır kılıçdar oğlu yönetmiyor bu ülkeyi sizler yönetiyonuz yat kalk kılıçdar oğlu na yaptınız çankırı için eminmidir akbaşmıdır her neyse salim çivitci ne yaptınız çankırıya onu söyleyin 2niz bir filiz etmesssiniz onu söyleyim kendi yandaşınıza sağlam çalışıyonuz o kesin boş vaat vermek kolay ülkenin içine ettiniz hala konusuyonuz valla bunca yıl mhp ye çalışıyordum ama vallahi artık onada yok oy insanlar aldı maaşı artık markete pazara yatırıyor günlük benzine mazota otogaza gelen zamları konuş bırak cumhur başkanı ağzıyla konuşmayı adaletli konuş valla saten emin akbaşoğlunu ben ne çankırıyı saydığını nede sevdiğini düşünüyom düşünse bir göstergesi olur neyi var söylesin bizde bilelim şu eski tabir varya çivitcioğlu markete bi girde fiyatlara bakın allahdan korkun yazıklar olsun aldımızı oraya yatırıyoruz çıkmıssın konusuyonuz allah büyük kurban oldum mevlam sizleri ona havale ettik
 • Arif
  4 hafta önce
  Otun, çöpün remini koyuyorsunuz da bu habere resim mi bulamadınız? "Şu ana kadar, vana odası, ulaşım yolu ve ana ulaşım yolu açılmıştır" diyor vekil. İki resim koyunda bizde görelim 3 yılda neler yapılmış. Elalem 3 yılda baraj bitiriyor. Bakalım iktidar vekili mi haklı, muhalefet mi? Biz çocukken büyüklerimiz, "oğlum, yalancının kestiği yenilmez, şahitliği kabul edilmez, dostluk edilmez, karısının bile nikah tazelemesi gerekir" diye büyüttüler. Kim yalan söylüyor öğrenmek vatandaşın hakkı. Öyle değil mi?
 • Vatandaş
  4 hafta önce
  Türkiye de yatırımı en az alan il Çankırı dır milletvekilleri bir Çankırı'nın ilçe Ve köy yollarına baksınlar. Çankırı da şu ana kadar en ufak yararınız olmadı. Daha da olmaz bence artık kendinize çeki düzen verin. Yeni Devlet hastanesi de yılan hikayesi gibi yapılacağı yok işte. Çünkü Çankırı'mıza bütçe yok.
 • ???
  4 hafta önce
  MHP'li belediye AKP çalışanları kış günü işten çıkarırken ittifak burada varmıydı?