Doğa Turizmi, Manzara Gezi Harikası Eldivan Bülbül Pınarı Mesire Alanı Halkın Hizmetinde

Eldivan Bülbül Pınarı, "Canlı Müzik, Bungalav Ev, Semaverde Çay, Oyun Alanları, Av Turu, Serpme Kahvaltı, Binicilik, Mangal hizmetleri ile hizmet vermeye başladı."

Doğa Turizmi, Manzara Gezi Harikası Eldivan Bülbül Pınarı Mesire Alanı Halkın Hizmetinde
17 Aralık 2021 - 10:44
Şahin Tepesi Yeni Yüzü Ve Güzellikleriyle Ziyarete Hazır

Eldivan Bülbül Pınarı Mesire Alanı Halkın Hizmetinde


Doğa Düşkünleri Eldivan Bülbül Pınarı Mesire Alanına Koşuyor

Çankırı Eldivan İlçesinde bulunan Bülbül Pınarı Mesire Alanı, Şahin Tepesi Mevkiinde Doğa düşkünleri ile buluşuyor.

Canlı Müzik, Bungalav Ev, Semaverde Çay, Oyun Alanları, Av Turu, Serpme Kahvaltı, Binicilik, Mangal hizmetleri ile hizmet vermeye başladı.

Oluşturduğu doğal güzellik nedeniyle mesire yeri olarak kullanılacak Eldivan Bülbül Pınarı Mesire Alanı İl merkezine 23, Eldivan ilçe merkezine 5 kilometre mesafede, ormanlık alanda yer alan mesire yerine asfalt bir yolla ulaşılmaktadır. 

Alanın içerisinde çam; meşe; dere kenarlarında söğüt ve az miktarda da fındık, kavak, yabani erik ve alıç türleri bulunmaktadır. 
Doğa manzarası, temiz havası ve kuş sesleri ile günübirlik ziyaretçilerin dışında yaya yürüyüş, manzara seyri, kamping, fotoğrafçılık, dağ yürüyüşü yapmak isteyenler için oldukça cazip olan Eldivan Bülbül Pınarı Mesire alanı çevrelerindeki  orman varlığı, çeşme ve su kaynakları ile  piknik ye kamp yapmaya elverişli bir alan olma özelliğine sahiptir.

İletişim: 0 501 330 06 18

Şahin Tepesi Mevkii Eldivan/ Çankırı

Bu haber 16957 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum